رفتن به مطلب

خارجی شدن لینک داخلی با تغییر دامنه

sndroid

پست های پیشنهاد شده

سلام

من دامنه خودم رو از ir به .com  تغییر دادم و ریدایرکت تمام آدرس ها رو هم انجام دادم. اما الان در افزونه یئوست تمام لینک های داخلی منو بعنوان لینک خارجی میشناسه و میگه یک لینک داخلی وارد کنید. و باید بصورت دستی تمام لینک هایی که قبلا به نوشته های خودم دادم رو درست کنم که به دلیل زیاد بودن مطالب این کار خیلی طول میکشه راهی نیست که با کد نویسی همه لینک ها رو درست کنم. لطفا کامل راهنماییم کنید چون من خیلی مبتدی هستم. سپاسگزارم

لینک به ارسال

سلام دلیلش اینه که الان لینک سایتتون .com هست و قبلا ir و وقتی وارد لینک میشید ریدایرکت انجام میشه پس لینک ها رو اکسترنال میشناسه

میتونید از طریق دیتابیس اقدام کنید یه افزونه بهتون معرفی میکنم تست کنید ولی قبلش یک بکاپ از دیتابیس بگیرید

بعد از اینکه کارتون رو انجام دادید میتونید افزونه رو پاک کنید این تایپیک رو ببینید

لینک به ارسال
در 43 دقیقه قبل، HAMRAH گفته است :

منم یه سوالی دارم؛ آیا بعد از تصحیح لینک ها بازم به افزونه نیازه یا میتونیم پاک کنیم؟

خواهش میکنم

مشکلی نداره و میتونید پاک کنید افزونه رو

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۹/۸/۲۸ در 09:27، sndroid گفته است :

من دامنه خودم رو از ir به .com  تغییر دادم و ریدایرکت تمام آدرس ها رو هم انجام دادم.

سلام

اگر اینکار رو انجام دادید نباید مشکلی در آدرس ها داشته باشید. مگر اینکه اشتباه انجام شده باشه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...