رفتن به مطلب

خطای خروجی بعد نصب وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام،من خودم قالبم رو کد نویسی کردم حالا موقع نصب روی وورد پرس تمام صفحه هایش کار میکنه به جز یک صفحه که هرچی get برای در یافت اطلاعات از ووردپرس میزنم ارور میده هرکاریش میکنم درست نمیشه ولی صفحه های دیگهindex،singleوغیره درست کار میکنن لطفا راهنمایی کنیدفقط زمانی که ازتابع های getاستفاده میکنم این ارور رو توی این صفحه میده ولی بقیه صفحه ها به درستی نشون میدن 

( ! ) Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function get_stylesheet_uri() in E:\wamp64\www\karami\wp-content\themes\karami\single4.php on line 515 ( ! ) Error: Call to undefined function get_stylesheet_uri() in E:\wamp64\www\karami\wp-content\themes\karami\single4.php on line 515 Call Stack #TimeMemoryFunctionLocation 10.0001413048{main}( )...\single4.php:0

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، nurse گفته است :

ممنون بابت راهنمایی فقط روش صحیح نام گذاری رو لطف میکنید بگید

بستگی داره به شما که میخواید چیکار کنید.

چرا اسم این فایل single نیست و single4 ئه؟

لینک به ارسال
در 7 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

بستگی داره به شما که میخواید چیکار کنید.

چرا اسم این فایل single نیست و single4 ئه؟

چون صفحه singleدارم این صفحه کامنت ها هستش که میخوام توسط یک دکمه از صفحه singleجدا بشه .

سلام پیام قبلی که دادم متوجه شدم مشکلش از لینک بود میشه درمورد لینک دادن یک دکمه به یک صفحه دیگر وگذاشتن دکمه بازگشت در ان صفحه که با کلیک به صفحه قبل باز گردد توزیح بدیدواینکه من میخوام بعضی از اطلاعات صفحه اول محصول در صفحه دوم نیز نمایش داده شود مثل عنوان محصول و عکس محصول

لینک به ارسال
  • Morteza عنوان را به خطای خروجی بعد نصب وردپرس تغییر داده است

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...