رفتن به مطلب

پیدا کردن فایلی که درخواست آدرس می‌کنه!

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه دوستان

من توی gtmetrix یه اشکال پیدا کردم که ریکوئست‌هایی ثبت می‌کنه که نمی‌دونم از کجا فراخوانی می‌شن یعنی یه سری فونت می‌خواد که من حذفشون کردم

من از کجا می‌تونم فایلی که این فونت‌ها رو فراخوانی می‌کنه پیدا کنم؟

سپاس

لینک به ارسال

سلام معمولا از طریق افزونه ها فراخوانی میشن بعضی از افزونه ها یکسری فونت خودشون رو دارن افزونه هاتون رو یکی یکی غیر فعال و تست کنید تا بفهمید از کدوم افزونه فراخوانی میشه

البته اگر لینک آنالیز GTMetrix رو میدادید بهتر میشد کمک کرد

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، ehamidr گفته است :

ین هم لینک gtmetrix

چیزی که گفتم رو تست کردید راجب پلاگین هاتون ؟

بعد اینکه من که نمیدونم شما کدوم فونت ها مد نظرتونه که چک کنم روی عکسی چیزی مشخص کنید کدوم فونتها براتون مشکل ایجاد کردند

لینک به ارسال

همه این آدرس‌ها مشکل دارن چون من فونت ایران‌سنس رو کلا پاک کردم

پس هر فایلی نیاز به فونت ایران‌سنس داشته باشه مشکل ساز می‌شه

بله پلاگین‌ها رو چک کردم مال اون‌ها نیست

لینک به ارسال

بخاطر این کدها که به صورت اینترنال وارد شدن هست

@font-face {
	font-family: IRANSans;
	font-style: normal;
	font-weight: 900;
	src: url('fonts/eot/IRANSansWeb(FaNum)_Black.eot');
	src: url('fonts/eot/IRANSansWeb(FaNum)_Black.eot?#iefix') format('embedded-opentype'),  /* IE6-8 */
		 url('fonts/woff2/IRANSansWeb(FaNum)_Black.woff2') format('woff2'),  /* FF39+,Chrome36+, Opera24+*/
		 url('fonts/woff/IRANSansWeb(FaNum)_Black.woff') format('woff'),  /* FF3.6+, IE9, Chrome6+, Saf5.1+*/
		 url('fonts/ttf/IRANSansWeb(FaNum)_Black.ttf') format('truetype');
}
@font-face {
	font-weight: bold;
	src: url('fonts/eot/IRANSansWeb(FaNum)_Bold.eot');
	src: url('fonts/eot/IRANSansWeb(FaNum)_Bold.eot?#iefix') format('embedded-opentype'),  /* IE6-8 */
		 url('fonts/woff2/IRANSansWeb(FaNum)_Bold.woff2') format('woff2'),  /* FF39+,Chrome36+, Opera24+*/
		 url('fonts/woff/IRANSansWeb(FaNum)_Bold.woff') format('woff'),  /* FF3.6+, IE9, Chrome6+, Saf5.1+*/
		 url('fonts/ttf/IRANSansWeb(FaNum)_Bold.ttf') format('truetype');
}
@font-face {
	font-weight: 500;
	src: url('fonts/eot/IRANSansWeb(FaNum)_Medium.eot');
	src: url('fonts/eot/IRANSansWeb(FaNum)_Medium.eot?#iefix') format('embedded-opentype'),  /* IE6-8 */
		 url('fonts/woff2/IRANSansWeb(FaNum)_Medium.woff2') format('woff2'),  /* FF39+,Chrome36+, Opera24+*/
		 url('fonts/woff/IRANSansWeb(FaNum)_Medium.woff') format('woff'),  /* FF3.6+, IE9, Chrome6+, Saf5.1+*/
		 url('fonts/ttf/IRANSansWeb(FaNum)_Medium.ttf') format('truetype');
}
@font-face {
	font-weight: 300;
	src: url('fonts/eot/IRANSansWeb(FaNum)_Light.eot');
	src: url('fonts/eot/IRANSansWeb(FaNum)_Light.eot?#iefix') format('embedded-opentype'),  /* IE6-8 */
		 url('fonts/woff2/IRANSansWeb(FaNum)_Light.woff2') format('woff2'),  /* FF39+,Chrome36+, Opera24+*/
		 url('fonts/woff/IRANSansWeb(FaNum)_Light.woff') format('woff'),  /* FF3.6+, IE9, Chrome6+, Saf5.1+*/
		 url('fonts/ttf/IRANSansWeb(FaNum)_Light.ttf') format('truetype');
}
@font-face {
	font-weight: 200;
	src: url('fonts/eot/IRANSansWeb(FaNum)_UltraLight.eot');
	src: url('fonts/eot/IRANSansWeb(FaNum)_UltraLight.eot?#iefix') format('embedded-opentype'),  /* IE6-8 */
		 url('fonts/woff2/IRANSansWeb(FaNum)_UltraLight.woff2') format('woff2'),  /* FF39+,Chrome36+, Opera24+*/
		 url('fonts/woff/IRANSansWeb(FaNum)_UltraLight.woff') format('woff'),  /* FF3.6+, IE9, Chrome6+, Saf5.1+*/
		 url('fonts/ttf/IRANSansWeb(FaNum)_UltraLight.ttf') format('truetype');
}
@font-face {
	font-weight: normal;
	src: url('fonts/eot/IRANSansWeb(FaNum).eot');
	src: url('fonts/eot/IRANSansWeb(FaNum).eot?#iefix') format('embedded-opentype'),  /* IE6-8 */
		 url('fonts/woff2/IRANSansWeb(FaNum).woff2') format('woff2'),  /* FF39+,Chrome36+, Opera24+*/
		 url('fonts/woff/IRANSansWeb(FaNum).woff') format('woff'),  /* FF3.6+, IE9, Chrome6+, Saf5.1+*/
		 url('fonts/ttf/IRANSansWeb(FaNum).ttf') format('truetype');
}
body {
	font-family: IRANSans !important;
}
h1, h2, h3, h4, h5, h6,input, textarea {
	font-family: IRANSans !important;
}

view page source رو بزنید در سربرگ مرورگرتون مشخص هست

این بر میگرده به سفارشی سازی های پوسته

حالا بخش سفارشی سازی پوسته یا افزونه هاتون رو چک کنید ببینید کجا قرار دادید احتمالا داخل سفارشی سازی پوسته باشه

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، ehamidr گفته است :

سپاس از شما

نمی‌دونم والا کل چایلد تم رو زیر و رو کردم و پیداش نکردم

این موارد عموما داخل فایل functions.php با هوک اضافه میشن به صفحه. روی اکثر قالبهایی که خریداری میکنید هم این فایل رو کد میکنن برای همینه که نتونستید پیداش کنید. با توسعه دهنده قالب ارتباط بگیرید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...