رفتن به مطلب

اندروید یا وب؟

پست های پیشنهاد شده

سلام به انجمن خوش آمدید

اندروید خودش میتونه تحت وب هم باشه حالا منظورتون از وب، سایت های حال حاضر مثل همین انجمن باشه در واقع هر دو خوبه و هرکدوم بازار هدف خودشون رو دارن

به نظرم نمیشه با قاتعیت گفت کدوم درامد بیشتری دارن هرکدوم مشتری های خودش رو داره

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، asadiy4n گفته است :

سلام به انجمن خوش آمدید

اندروید خودش میتونه تحت وب هم باشه حالا منظورتون از وب، سایت های حال حاضر مثل همین انجمن باشه در واقع هر دو خوبه و هرکدوم بازار هدف خودشون رو دارن

به نظرم نمیشه با قاتعیت گفت کدوم درامد بیشتری دارن هرکدوم مشتری های خودش رو داره

چرا دوست عزیز من خودم با چشمام دیدم که کسب در امد از طراحی وب خیلی بیشتره

چون همه اول وب سایت طراحی میکنن بعد اپلیکیشن

وب سایت در کل سیستم عامل ها جوابگو هست ولی برای ساخت اپلیکیشن باید برای هر سیستم عاملی جدا برنامه نویسی بشه

لینک به ارسال

سلام

فرق نداره شما کدوم رو یاد میگیرید

علاقه اگه نباشه هیچ نتیجه ای نمیگیرید، اگه علاقه نباشه تمرکز ندارید و هر کدوم یه تیکه یاد میگیرید و بعد مدتی میبینید چند سال عمرتون رو دست و پا شکسته گذاشتید رو هر کدوم و هیچی یاد نگرفتید و به عنوان متخصص مطرح نیستید و نمیتونید کسب درآمد کنید (منظورم کسب درآمد عالی هست) شما اگه دقیق بشید روی اساتید تو یه مورد واقعا استاد هستن

در کل بخاطر درآمد انتخاب نکنید، الان میوه فروش و سبزی فروش هستن از مهندس بیشتر درآمد دارن

پول درآوردن ربطی به کار نداره، همین ایران برنامه نویس داریم کرور کرور پول در میاره و برنامه نویس داریم میناله و رفته تو شرکت گاز کنتور مینویسه، هردو باهم تو یه دانشگاه خوندن و مدرک گرفتن، جالب اینجاست اونی که کنتور مینویسه خیلی قوی تر از اولی هست و اولی از کنتور نویس کمک میگیره تو پروژه های سخت، اما اولی به خودش و کارش ایمان داره دومی خیر! از نزدیک میشناسم که مثال زدم

به نظرم تصمیم بگیرید کدوم رو عاشق هستید و بعد تمرکز بزارید روی اون و حواشی رو بزارید کنار

ویرایش شده توسط HAMRAH
لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، amirali ghorbani گفته است :

چرا دوست عزیز من خودم با چشمام دیدم که کسب در امد از طراحی وب خیلی بیشتره

چون همه اول وب سایت طراحی میکنن بعد اپلیکیشن

وب سایت در کل سیستم عامل ها جوابگو هست ولی برای ساخت اپلیکیشن باید برای هر سیستم عاملی جدا برنامه نویسی بشه

بنده نظر شخصی خودم رو بیان کردم و مطمئنا نظرات همه در این خصوص یکسان نیست

و باز هم میگم نمیشه گفت که کدام مورد درآمد بیشتری داره و درآمد به خیلی چیزها بستگی داره

بسته به تسلط طراح و کدنویس

نمونه کارها

شرکتی یا شخصی پروژه

بازاریابی خوب و خیلی چیزای دیگه...

بازار هدف در هر بخشی معمولا افراد معمولی جامعه هستن که در خصوص کار ما افرادی هستند که با برنامه نویسی آشنایی و یا تسلط کافی ندارن.

اگر بخوایم بر اساس حدث و گمان بگیم این روز ها استفاده از گوشی های هوشمند بسیار بالاتر هست و قابل مقایسه با کامپیوتر نیست پس در نتیجه باید بگیم که درخواست برای تولید برنامه های اندروید ios و غیره بیشتره اما این فقط در حد حدث هست

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...