رفتن به مطلب

اسلایدر مانند نمونه

پست های پیشنهاد شده

سلام دوست عزیز

افزونه های زیادی برای این کار هست اگه منظورتون کدنویسی نیست

خیلی از قالب های تجاری مثل آوادا ، انفولد ، پابلیشر ، فلت سام و... این امکان رو دارن و نیاز به افزونه نداره

ولی میتونید از افزونه زیر استفاده کنید که فیلم آموزشی هم داره

https://wordpress.org/plugins/master-slider/

لینک به ارسال

من متوجه منظور شما نشدم، نمونه سایتی که دادین رو میشه با این درست کرد، میشه تو صفحه گذاشت، اگه از صفحه ساز استفاده کنید دستتون بازتر هست، داخل مطلب هم فکر کنم بشه، برای داخل مطلب هم میتونید از ultimate shortcode استفاده کنید

ولی اگه بخایید اسلایدرهای لایه ای با انیمیشن های حرفه ای بسازید باید از افزونه های تجاری مثل لایراسلایدر و رولوشن اسلایدر استفاده کنید که کمی پیچیده هستن و باید آموزش ببینید

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، HAMRAH گفته است :

من متوجه منظور شما نشدم، نمونه سایتی که دادین رو میشه با این درست کرد، میشه تو صفحه گذاشت، اگه از صفحه ساز استفاده کنید دستتون بازتر هست، داخل مطلب هم فکر کنم بشه، برای داخل مطلب هم میتونید از ultimate shortcode استفاده کنید

ولی اگه بخایید اسلایدرهای لایه ای با انیمیشن های حرفه ای بسازید باید از افزونه های تجاری مثل لایراسلایدر و رولوشن اسلایدر استفاده کنید که کمی پیچیده هستن و باید آموزش ببینید

ببینید این اسلایدر به این گونه است که در پایین سمت راست اسلایدر سه لینک image و  video و plans هست که با زدن بروی هر کدام یک اسلایدر جدید در همان صفحه باز می شود.  من نمیدانم چکونه این اسلایدر را ایجاد کنم.

لینک به ارسال

مستر اسلایدر رو نمیدونم

ولی رولوشن اسلایدر خیلی قوی هست و امکانات زیادی داره و میتونید لایه لایه کار کنید اما سنگینه

باز میتونید قبل خرید از مارکت مربوطه این امکان رو بپرسید

به نظر بنده بهتره همین اسلایدری که معرفی کردم رو دانلود کنید و تست کنید ببینید جواب میده یا نه ، هم رایگانه و هم آموزش داره و هم سبک

خود من کار نکردم باهاش، باز اگه دوستان استفاده کرده باشن بهتر پاسخ میدن

لینک به ارسال
در 20 ساعت قبل، barbad گفته است :

با سلام 

دوستان کسی میداند چگونه می توان اسلایدری مانند آنچه در لینک زیر هست را ایجاد کرد.؟

اگر در همین حد ساده نیاز دارید

https://www.w3schools.com/howto/howto_js_slideshow.asp

لینک به ارسال
  • Morteza عنوان را به اسلایدر مانند نمونه تغییر داده است

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...