رفتن به مطلب

مشکل عدم نمایش نتایج ستاره دار شده در گوگل

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخیر
من افزونه kk star rating کردم. وقتی از طریق گوگل مطالب ایندکس شده را جست و جو می کنم ( به این شکل Site:Negahomran.com ) مطالبی که به آن ها امتیاز دادم ستاره دار است. اما وقتی به صورت معمولی کلمه کلیدی را سرچ میکنم همان مطلب ستاره ندارد. به نظر شما مشکل از کجاست؟ در ضمن هیچگونه خطا استراکچر دیتا هم ندارم

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام

از سایت شما، برای من کلا چیزی ستاره دار نشون داده نمیشه.

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۹/۸/۲۴ در 13:37، parsi2020 گفته است :

سلام وقت بخیر
من افزونه kk star rating کردم. وقتی از طریق گوگل مطالب ایندکس شده را جست و جو می کنم ( به این شکل Site:Negahomran.com ) مطالبی که به آن ها امتیاز دادم ستاره دار است. اما وقتی به صورت معمولی کلمه کلیدی را سرچ میکنم همان مطلب ستاره ندارد. به نظر شما مشکل از کجاست؟ در ضمن هیچگونه خطا استراکچر دیتا هم ندارم

سلام وقت شمام بخیر

بله اگه افزونه  رو نصب کنید kk star rating داخل گوگل به اون صورت ک گفتید ستاره دار میشه

ولی توی سرچ اصلی نه

من خودم چندین سایت داشتم همینطوری بود اما گوگل خودش میدونه که به کدوم سایت ستاره بده و متسفانه دست شما نیست

باید منتظر باشید خود گوگل بهتون این امتیاز رو بده

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

با سلام 

معمولا با چه افزونه ای ستاره دار میکنن. بنده نیز با kk star rating نصب کردم. البته این افزونه رو با سرچ سایر سایتها پیدا کردم. یعنی دیدم کدام سایت الان ستاره داره بعد رفتم افزونه ش رو درآوردم.

اما برای سایت خودم نمایش نمیده.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...