رفتن به مطلب

رفع مشکل سرعت سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخیر من یه مشکل دارم اونم اینکه وقتی سایتم رو  روی googl page speed چک میکنم یکی از چیزاییکه باعث کندی سرعت سایت میشه  این پیغام هستش(اطمینان حاصل کنید که متن در هنگام بارگیری وب فونت قابل مشاهده است) و همین جور که طوی عکس هست دوتا از فونت های سایتم با این مورد روبرو هستن. و یه چیزی دیگه من از صفحه ساز المنتور برای سایتم استفاده می کنم.ممنون میشم بهم راهنمایی بدید. با تشکر

Capture.PNG

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، HAMED298 گفته است :

سلام وقت بخیر من یه مشکل دارم اونم اینکه وقتی سایتم رو  روی googl page speed چک میکنم یکی از چیزاییکه باعث کندی سرعت سایت میشه  این پیغام هستش(اطمینان حاصل کنید که متن در هنگام بارگیری وب فونت قابل مشاهده است) و همین جور که طوی عکس هست دوتا از فونت های سایتم با این مورد روبرو هستن. و یه چیزی دیگه من از صفحه ساز المنتور برای سایتم استفاده می کنم.ممنون میشم بهم راهنمایی بدید. با تشکر

Capture.PNG

اینارو نمیدونم ولی اگر میخاهید سرعت سایتتون بالا بره از افزونه های کش استفاده کنید 

یک نمونه 

w3 total cache

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، HAMED298 گفته است :

میشه دقیق تر توضیح بدید؟

توی فایل CSS قالبتون که فونت‌ها رو فراخوانی کردید، به این شکل کدی که @coder000 دادن رو قرار بدید:

@font-face {
    font-family: IRANSansFaNum;
    font-style: normal;
    src: url(./fonts/IRANSansFaNum.eot?#ie) format("eot"), 
		 url(./fonts/IRANSansFaNum.woff) format("woff"),
         url(./fonts/IRANSansFaNum.ttf) format("truetype");
  	font-display: swap;
}

نکته: کلش رو لازم نیست کپی کنید، فقط خط font-display: swap رو به کدهای خودتون اضافه کنید.

لینک به ارسال

باسلام و عرض ادب به تمام دوستان
در هنگام اپلود عمس در وردپرس ،عکس نمایش داده نمی شود و در هنگام لود شدن سایت نیز بسیار کند عمل می کند
در صورتی که عملکرد در سایت gtmetrex 97 درصد می باشد.
دوستان که می توانند راهنمایی کنند،ممنون میشم

این تست گرفته شده در گوگل هستش

First Contentful Paint
1.1 s
ویرایش شده توسط niknikiyan
اصلاح نوشته
لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...