رفتن به مطلب

تغییر تاریخ از شمسی به میلادی در دیتابیس

پست های پیشنهاد شده

سلام وقتتون بخیر

من پلاگین فارسی ساز Parsi Date رو واسه فارسی سازی نصب کردم و کنارش یک پلاگین vip هست ، الان پلاگین فارسی ساز رفته کل تاریخ های اشتراک ها رو داخله دیتابیس شمسی ذخیره کرده و پلاگین vip برای آپدیت به نسخه جدید باید اطلاعات رو کانورت کنه و شمسی رو نمیشناسه الان من چند ماه گیر کردم نمیتونم پلاگین vip رو آپدیت کنم

نسخه قدیمی پلاگین vip هم با وردپرس جدید سازگاری نداره خطای جاوا اسکریپت میده الان من گیر کردم چجوری این تاریخ ها رو داخله دیتابیس به میلادی تبدیل کنم که مشکلم حل بشه

ممنون میشم کمکم کنید

@Morteza

لینک به ارسال

سلام

پارسی دیت چیزی رو در دیتابیس ذخیره نمیکنه، احتمالا افزونه vip شما ورودی شمسی رو میگیره و ذخیره میکنه.

آدرس افزنه vip رو بدید تا بتونیم بررسی کنیم.

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...
در در ۱۳۹۹/۸/۲۱ در 11:07، Morteza گفته است :

سلام

پارسی دیت چیزی رو در دیتابیس ذخیره نمیکنه، احتمالا افزونه vip شما ورودی شمسی رو میگیره و ذخیره میکنه.

آدرس افزنه vip رو بدید تا بتونیم بررسی کنیم.

بدجور گیر کردم اگر ممکنه کمکم کنید یا حداقل راهنمای کنید دنبال چه چیزی باشم این مشکل حل بشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...