رفتن به مطلب

ssl رایگان

coder000

پست های پیشنهاد شده

در 7 ساعت قبل، coder000 گفته است :

سلام

استفاده از اس اس ال let's encrypt رایگان ۹۰ روزه مناسب هست ؟ اعتبار دارد در سئو؟

سلام

بله مشکلی نداره و می‌تونید استفاده کنید (طبیعتا چند روز قبل از بازه‌ی ۹۰ روزه باید تمدیدش کنید که به مشکل نخورید)

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، coder000 گفته است :

سلام 

کلود فلر هم یه ساله می ده. من جاهایی خوندم انگار بعضی isp ها با کلود و یا همین let's مشکل دارن و باز نمیشن. همچین چیزی صحت داره؟

دوست عزیز بنظر بنده شما اگر از هاست های که ssl رایگان داخلشون قرار داده میشه استفاده کنید خیلی بهتره قیمتش هم زیاد فرقی نمیکنه بنده خودم از همین نوع هاست ها استفاده میکنم

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، فرشاد گوهری گفته است :

سلام

بله مشکلی نداره و می‌تونید استفاده کنید (طبیعتا چند روز قبل از بازه‌ی ۹۰ روزه باید تمدیدش کنید که به مشکل نخورید)

یعنی اونایی که خود هاستینگ هم میده باید تمدید کرد؟ من یک ساله تمدید نکردم و هنوز سبز هست و عکس قفل داره و روی هاست هم فعاله

شایدم خود هاستینگ تمدید میکنه :rolleyes:

ویرایش شده توسط HAMRAH
غلط املایی
لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، HAMRAH گفته است :

یعنی اونایی که خود هاستینگ هم میده باید تمدید کرد؟ من یک ساله تمدید نکردم و هنوز سبز هست و عکل قفل داره و روی هاست هم فعاله

خیر  اس اس ال که داخل هاست قرار میگیره با خود هاست تمدید میشه فعلا من جای ندیدم اس اس ال هاس رو هم تمدید کنن

موفق باشید

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، HAMRAH گفته است :

یعنی اونایی که خود هاستینگ هم میده باید تمدید کرد؟ من یک ساله تمدید نکردم و هنوز سبز هست و عکس قفل داره و روی هاست هم فعاله

یکسری از هاستنیگ‌ها اتوماتیک تمدید میشن و یکسری باید دستی تمدید کنید.

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، coder000 گفته است :

سلام 

کلود فلر هم یه ساله می ده. من جاهایی خوندم انگار بعضی isp ها با کلود و یا همین let's مشکل دارن و باز نمیشن. همچین چیزی صحت داره؟

والا کلود رو من هم شنیدم میگن توی یکسری از شهرای ایران باز نمیشه، اما حقیقتش نمی‌دونم تا چه اندازه صحت داره (اتفاقا چند وقتی هست که خودمم درگیرش هستم و خوشحال میشم اگر کسی به نتیجه‌ی قطعی رسید اعلام کنه)

لینک به ارسال

@coder000 و @فرشاد گوهری

در حال حاضر اختلال کلودفلر رو بنده صرفا روی پسوند xyz مشاهده کردم و سایر پسوند تا جایی که بررسی شده مشکل لود از داخل کشور نداره.

در مورد اس اس ال هم برای دامنه های غیر از IR داخل کلودفلر اس اس ال های 1 ساله Comodo ست میشه و اگر دامنه شما IR باشه به خاطر تحریم شرکت Comodo روی این پسوند کلودفلر همون Let's Encrypt رو براتون نصب میکنه که البته به صورت اتوماتیک خودش کار تمدیدش رو انجام میده.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...