رفتن به مطلب

درباره افزونه rankmath

پست های پیشنهاد شده

سلام کمی اطلاعات میخاستم از این افزونه 

اگر کسی با این افزونه کار کرده لطفا تجربه خودشو به اشتراک بگزاره تا من و دیگر دوستان بتوانیم استفاده کنیم

با تشکر

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، amirali ghorbani گفته است :

سلام کمی اطلاعات میخاستم از این افزونه 

اگر کسی با این افزونه کار کرده لطفا تجربه خودشو به اشتراک بگزاره تا من و دیگر دوستان بتوانیم استفاده کنیم

با تشکر

سلام و عرض ادب

من کار کردم و روی دو تا سایت تست کردم

خیلی خیلی خوبه ، امکانات فوق العاده ای داره، مثلا پست که میزاری خودش پیشنهاد میده فلان صفحه مهمه و بهش از این صفحه لینک بده، مثل گوگل بهت کلمات کلیدی رو پیشنهاد میده

در یواست شما باید برای ویدیو و ووکامرس افزونه جدا نصب کنی ولی رنک مث تکمیله

رایگانه!

اما با پارسی ساز پارسی دیت مشکل داره و خطا میگیره نمیدونم چرا، الان نمیدونم در آپدیت های جدید حل شده یا نه

البته یواست و هر افزونه ای فقط دستیار هستن و کمک میکنن

بدون افزونه هم میشه اگه متخصص باشید

ولی من تو این مدتی که کار کردم احساس کردم یواست بهتر نتیجه میده تا رنک مث، سایت هایی که یواست روی اونها بود بهتر تو گوگل دیده شدن، شایدم من اشتباه میکنم

لینک به ارسال
در 8 دقیقه قبل، HAMRAH گفته است :

سلام و عرض ادب

من کار کردم و روی دو تا سایت تست کردم

خیلی خیلی خوبه ، امکانات فوق العاده ای داره، مثلا پست که میزاری خودش پیشنهاد میده فلان صفحه مهمه و بهش از این صفحه لینک بده، مثل گوگل بهت کلمات کلیدی رو پیشنهاد میده

در یواست شما باید برای ویدیو و ووکامرس افزونه جدا نصب کنی ولی رنک مث تکمیله

رایگانه!

اما با پارسی ساز پارسی دیت مشکل داره و خطا میگیره نمیدونم چرا، الان نمیدونم در آپدیت های جدید حل شده یا نه

البته یواست و هر افزونه ای فقط دستیار هستن و کمک میکنن

بدون افزونه هم میشه اگه متخصص باشید

ولی من تو این مدتی که کار کردم احساس کردم یواست بهتر نتیجه میده تا رنک مث، سایت هایی که یواست روی اونها بود بهتر تو گوگل دیده شدن، شایدم من اشتباه میکنم

نصبش کردم اما متاسفانه اسمش رایگان بود ولی در اصل برای کار کردن باهاش باید هزینه کرد

واقعا یواست بهتره

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، amirali ghorbani گفته است :

نصبش کردم اما متاسفانه اسمش رایگان بود ولی در اصل برای کار کردن باهاش باید هزینه کرد

واقعا یواست بهتره

والا هنوز که رایگانه، تو سایت اصلی خودشم رایگانه

قسمت پرایس هم چیزی نزده

لینک به ارسال
در 16 دقیقه قبل، HAMRAH گفته است :

قسمت پرایس هم چیزی نزده

رایگان نصب میشه ولی برای امکاناتش باید اپدیت کرد

لینک به ارسال
در 17 دقیقه قبل، HAMRAH گفته است :

قسمت پرایس هم چیزی نزده

ممنون 

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، amirali ghorbani گفته است :

رایگان نصب میشه ولی برای امکاناتش باید اپدیت کرد

این امکانات رایگان هست توی رنک‌مث، در حالی که برای قابلیت‌های مشابه در یواست باید هزینه پرداخت کنید.

screencapture-hamyarit-wp-admin-admin-php-2020-10-28-18_51_42.thumb.png.efff8eeb182cce3c69d259e9aea21c8d.png

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، فرشاد گوهری گفته است :

این امکانات رایگان هست توی رنک‌مث، در حالی که برای قابلیت‌های مشابه در یواست باید هزینه پرداخت کنید.

screencapture-hamyarit-wp-admin-admin-php-2020-10-28-18_51_42.thumb.png.efff8eeb182cce3c69d259e9aea21c8d.png

اوکی ممنون

لینک به ارسال
  • Morteza عنوان را به درباره افزونه rankmath تغییر داده است
  • 4 ماه بعد...

استانداردها و فرمتهای رنک مث با یوست ظاهرا متفاوتن.مثلا متن را یوست میگفت حدود 300 کلمه باشه ولی رنک مث میگه حداقل 600 کلمه. درمورد عنوان موضوع یوست میگفت 4 تا کاراکتر بیشتر نباشه ولی رنک مث محدودیتی نگذاشته و....

من مدتیه که رنک مث رو جایگزین یوست کردم و مطابق با راهنماییهای اون نوشته هام رو اصبلاح میکنم ...ولی نتیجه اش نزول ارام ولی دایم رتبه گوگله...فکر میکنم فرمتها و پیشنهادات یوست بروزتر و به مطالبات گوگل نزدیکتره

لینک به ارسال
در 27 دقیقه قبل، سیماب گفته است :

ولی نتیجه اش نزول ارام ولی دایم رتبه گوگله

سلام به انجمن خوش آمدید

بارها گفته شده این افزونه ها فقط برای راهنمایی هستن،

شما در هرکدام از افزونه ها ممکنه تمام مطالبتون نمره کامل رو بگیره ولی در عمل در صفحات چهارم و پنجم نتایج جستجو باشید

شما باید مطالبتون رو برا اساس نیاز کاربران منتشر کنید، ببینید کاربرا به چه چیزی نیاز دارد

لینک به ارسال

سلام

ممنون از توضیح خوبتون.مطلبی که فرمودید اصل موضوعه نوشتن مطالبه...

من قصدم مقایسه دو افزونه در شرایط مشابه بود.

اگر در این زمینه مطلب بنده را نقد بفرمایید ممنون میشم.میخوام بدونم نتیجه ای که بنده گرفتم به طور کلی درسته یا خیر؟

علت اینکه وقتی طبق راهنماییهای رنک مث (که با یوست تفاوت داره) مطالبم را جهت اخذ امتیازات بالاتر ادیت میکنم باعث نزول seo (بالارفتن عدد رتبه) میگردد؟

ممنون از توجهتان

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...