رفتن به مطلب

افزودن بلاک متن در دسته بندی ووکامرس

noori_hsc

پست های پیشنهاد شده

سلام و عرض ادب خدمت دوستان

میخواستم بدونم به چه صورت میشه بعد از یک دسته بندی مشخص از ووکامرس میشه یه بلاک متنی اضافه کرد . ( میدونم که تو بخش ویرایش دسته بندی میشه بلاکی در بالای محصولات ایجاد کرد ولی من میخوام در پایین قرار داده بشه ) . تو سایتهای خارجی چک کردم راههای رو عنوان کردن از تزریق کد در چایلد تم و ... ولی درست متوجه نشدم و یا استفاده از snippt و ... ولی اگر کسی از دوستان بلد هست یا تسلط به این امر داره ممنون میشم راهتمایی کنن . نمونه ارسال شده است

screencapture-rogeh-product-category-cosmetics-eyes-eye-linear-2020-11-06-16_41_31.jpg

ویرایش شده توسط noori_hsc
برچسب و اصلاح غلط
لینک به ارسال
  • noori_hsc عنوان را به افزودن بلاک متن در دسته بندی ووکامرس تغییر داده است
در 10 دقیقه قبل، noori_hsc گفته است :

سلام و عرض ادب خدمت دوستان

میخواستم بدونم به چه صورت میشه بعد از یک دسته بندی مشخص از ووکامرس میشه یه بلاک متنی اضافه کرد . ( میدونم که تو بخش ویرایش دسته بندی میشه بلاکی در بالای محصولات ایجاد کرد ولی من میخوام در پایین قرار داده بشه ) . تو سایتهای خارجی چک کردم راههای رو عنوان کردن از تزریق کد در چایلد تم و ... ولی درست متوجه نشدم و یا استفاده از snippt و ... ولی اگر کسی از دوستان بلد هست یا تسلط به این امر داره ممنون میشم راهتمایی کنن . نمونه ارسال شده است

این کد رو در فانکشن قالبتون قرار بدید

(همون بلاک توضیحات بالا رو در بخش پایین محصولات نشون میده)

add_action( 'wp', 'tu_move_wc_archive_description' );
function tu_move_wc_archive_description() {
    if ( is_archive() ) {
        remove_action( 'woocommerce_archive_description', 'woocommerce_taxonomy_archive_description', 10 );
        remove_action( 'woocommerce_archive_description', 'woocommerce_product_archive_description', 10 );

add_action( 'woocommerce_after_main_content', 'woocommerce_taxonomy_archive_description', 10 );
        add_action( 'woocommerce_after_main_content', 'woocommerce_product_archive_description', 10 );
    }
}

نکته: من کد رو تست نکردم و در اینترنت پیداش کردم، پس لطفا نتیجه رو اینجا اعلام کنید که اگر کار کرد سایر دوستان هم که چنین مشکلی دارند، بتونن حل کنن.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...