رفتن به مطلب

عدم نمایش تنظیمات نمایش

پست های پیشنهاد شده

سلام روز بخیر

من سربرگ نمایش، در بخش محصولات، در پیکربندی ووکامرس رو ندارم کلا(عکس پیوست). چطور باید بیارمش؟ و اینکه میخوام عکس‌های محصولات تو نمایش شبکه‌ای با ابعاد اصلی خودشون نشون داده بشن. آیا از همون جا باید درست بشه یا جای دیگه هم میشه؟

Screenshot (97).png

لینک به ارسال

هیچ کس اطلاعی نداره چطور میشه عکس محصولات در حالت کاتالوگ رو سایز اصلی گذاشت؟ نمیخوام برش داده بشه به اندازه قالب و هر چی هم سایز عکس ها تو تنظیمات رو تغییر میدم باز هم درست نمیشه

لینک به ارسال

سلام

من کلا سوال شمارو متوجه نشدم

سربرگ نمایش نمیدونم چیه

ولی برای اینکه عکسا برش نخوره خب قالب ها متفاوت هستن، مثلا فلت سام، پابلیشر، جنه و... در قسمت سفارشی سازی > ووکامرس میشه ابعاد عکس رو تنظیم کرد و گفت که برش بخوره یا نه

اینکه محصولات شبکه ای دیده بشن هم باز بستگی به امکانات قالب داره، در کل این جور مسائل به قالب بستگی داره تا جایی که میدونم

مگر اینکه قالب شما این امکان رو نداشته باشه

لینک به ارسال
در 18 ساعت قبل، HAMRAH گفته است :

سلام

من کلا سوال شمارو متوجه نشدم

سربرگ نمایش نمیدونم چیه

ولی برای اینکه عکسا برش نخوره خب قالب ها متفاوت هستن، مثلا فلت سام، پابلیشر، جنه و... در قسمت سفارشی سازی > ووکامرس میشه ابعاد عکس رو تنظیم کرد و گفت که برش بخوره یا نه

اینکه محصولات شبکه ای دیده بشن هم باز بستگی به امکانات قالب داره، در کل این جور مسائل به قالب بستگی داره تا جایی که میدونم

مگر اینکه قالب شما این امکان رو نداشته باشه

ممنونم بله همون سفارشی سازی رو پیدا کردم 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...