رفتن به مطلب

ایجاد پس زمینه ریسپانسیو و fit و تمام صفحه در یک برگه وردپرس با کد Php یا با کمک افزونه

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخیر
من اومدم بک گراند در یک صفحه از سایتم رو تغییر بدم و سرچ کردم رسیدم به افزونه Advanced WordPress Backgrounds و Custom Background Extended و نصبشون کردم و هیچ آپشنی به سایدبار ویرایشگر برگه هام اضافه نکرد و بعد اومدم یک سایت دیگه نوشته بود که برم توی theme داخل CPanel ام و آموزشش از این قرار بود که یک فایل با NotePad++ بسازم به نام full-width.php و یک صفحه ورود درست کرده بودم و بعد هدر و سایدبار و فوتر رو حذف کردم و فقط اون المان Login ام رو نگه داشتم و میخوام صفحه اختصاصی باشه یعنی صرفا بک گراند بذارم و صفحه مخصوص لاگین باشه این آدرسشه https://ronessans.ir/profile/login/  و بتونم راحت پس زمینه اش رو تغییر بدم اما نتونستم یک عکس بندازم پس مینه اش که تمام صفحه باشه و ریسپانسیو بعد اومدم توی سایت دیگه اونا کد PHP برای تگ تصویر گذاشته بودن اما نمیدونستم کدوم قسمت فایل full-width.php قرارش بدم تا نمایش داده بشه این فایل توی قسمت ویژگی های برگه فعال شده و می تونم ست کنم روش و قبلشم که باید اپلودش می کردم توی فایل قالبم توی هاست اما نمدونم کد تصویر تمام صفحه PHP داخلش که ریسپانسیو هم باشه چجوریه لطفا راهنماییم کنید اینم کد فایل full-width.php که داخل سایت اولی بود و سرهمش کردم :

<?php
/*
Template Name: Full-Width
*/
get_header(); ?>

<?php

// Get content width and sidebar position
$content_class = woodmart_get_content_class();

?>

<div class="site-content <?php echo esc_attr( $content_class ); ?>" role="main">

<?php /* The loop */ ?>
<?php while ( have_posts() ) : the_post(); ?>
<article id="post-<?php the_ID(); ?>" <?php post_class(); ?>>

<div class="entry-content">
<?php the_content(); ?>
<?php wp_link_pages( array( 'before' => '<div class="page-links"><span class="page-links-title">' . esc_html__( 'Pages:', 'woodmart' ) . '</span>', 'after' => '</div>', 'link_before' => '<span>', 'link_after' => '</span>' ) ); ?>
</div>

<?php woodmart_entry_meta(); ?>

</article><!-- #post -->

<?php
// If comments are open or we have at least one comment, load up the comment template.
if ( woodmart_get_opt('page_comments') && (comments_open() || get_comments_number()) ) :
comments_template();
endif;
?>

<?php endwhile; ?>

</div><!-- .site-content -->
<?php get_footer(); ?>

لینک به ارسال

سلام

ببینید اینجا شما قالب برگه رو ایجاد کردید به نظرم راحت ترین کار اینه که یه کلاس یا ایدی بذارید و به اون استایل بدید مثال

<div class="login-background"></div>

و در css بهش استایل دلخواه رو بدید

.login-background{
position: fixed;
top: 0;
right: 0;
width: 100%;
height: 100%;
background: url('bg.jpg');
background-repeat: no-repeat;
background-size: cover;
background-position: center right;
}

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...