رفتن به مطلب

پنهان شدن تنظیمات yoast

dnid1367

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید

جدیدا" در قسمت محصولات وقتی متن خودمو می نویسمو میخام از لحاظ سئو درستش کنم با اولین کلیک بر روی قسمت خوانایی و یا سئو افزونه yoast این قسمت پنهان میشه و اجازه ویرایش کردن به من نمیده. ویراشگر در قسمت محصولات کلاسیکه ولی در قسمت نوشته ها گوتنبرگه. در گوتنبرگ این مشکل بوجود نمیاد.

چه جوری باید این مشکلو حل کنم و اگر حل نمیشه حداقل چجوری ویرایشگر قسمت محصولات رو به گوتنبرگ تبدیل کنم.

یه عکس پیوست کردم.

ممنون میشم راهنماییم کنید.

Untitled.png

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، dnid1367 گفته است :

لطفا" جواب من رو بدید...

مشکل از افزونه است

لینک به ارسال
در 19 ساعت قبل، amirali ghorbani گفته است :

مشکل از افزونه است

از این نسخه استفاده کنید

lugin/Yoast_SEO_Premium_v15.1-wwript.ir.zip

لینک به ارسال
در 19 ساعت قبل، amirali ghorbani گفته است :

از این نسخه استفاده کنید

lugin/Yoast_SEO_Premium_v15.1-wwript.ir.zip

سلام

این افزونه که معرفی کردید نال شده هست

بحث در مورد این نوع محصولات در انجمن ممنوع هست و ما این موارد رو به هیچ عنوان توصیه نمیکنیم

در در ۱۳۹۹/۸/۱۳ در 16:55، dnid1367 گفته است :

جدیدا" در قسمت محصولات وقتی متن خودمو می نویسمو میخام از لحاظ سئو درستش کنم با اولین کلیک بر روی قسمت خوانایی و یا سئو افزونه yoast این قسمت پنهان میشه و اجازه ویرایش کردن به من نمیده. ویراشگر در قسمت محصولات کلاسیکه ولی در قسمت نوشته ها گوتنبرگه. در گوتنبرگ این مشکل بوجود نمیاد.

چه جوری باید این مشکلو حل کنم و اگر حل نمیشه حداقل چجوری ویرایشگر قسمت محصولات رو به گوتنبرگ تبدیل کنم.

یه عکس پیوست کردم.

ممنون میشم راهنماییم کنید.

متاسفانه با این مشکل شما آشنایی ندارم که بخوام دقیق راهنمایی کنم

اما عیب یابی کنید شاید از سمت یکی از افزونه ها باشه ( افزونه های دیگه رو غیر فعال کنید )، با قالب پیشفرض امتحان کنید و debug وردپرس رو هم فعال کنید شاید خطایی داشته باشید، کنسول مرورگر رو هم چک کنید شاید خطایی باشه

از همه مهمتر به هیچ عنوان ، تاکید می کنم به هیچ عنوان از محصولات نال شده استفاده نکنید

قبلا در این تایپیک در مورد خطرات استفاده از محصولات نال شده بحث شده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...