رفتن به مطلب

انتقال دامین

coder000

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت شما بخیر.

من یه دامین دات کام دارم می خوان از یه شرکت ایرانی انتقالش بدم به یه شرکت خارجی.

سایت معتبری می شناسید حساب ارزی رو تو شرکت خارجی برام شارژ کنه؟؟؟

از طرفی رجیسترار فعلی امکان غیرفعال کردن whois protection رو نداره و تحریم کرده میشه انتقال داد؟؟؟

ویرایش شده توسط coder000
لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، coder000 گفته است :

سلام وقت شما بخیر.

من یه دامین دات کام دارم می خوان از یه شرکت ایرانی انتقالش بدم به یه شرکت خارجی.

سایت معتبری می شناسید حساب ارزی رو تو شرکت خارجی برام شارژ کنه؟؟؟

از طرفی رجیسترار فعلی امکان غیرفعال کردن whois protection رو نداره و تحریم کرده میشه انتقال داد؟؟؟

سلام، بله شرکت‌هایی مثل ایرانیکارت یا تهران پیمنت پرداخت‌های ارزی رو انجام میدن (من خودم با ایرانیکارت کار کردم و اوکی بودن)

در مورد انتقال هم، شرکت ایرانی به شما گفته چون تحریمه اجازه‌ی انتقال ندارید؟ تا جایی که من میدونم این موضوع ارتباطی با تحریم بودن نداره و شرکتای ایرانی توصیه می‌کنند که توی اطلاعات هویز مشخصات ایرانی ندین، شما توی پنل دامینتون برای انتقال باید قفل رجیسترار رو باز کنید و کد انتقال رو از شرکت بگیرید (بعضی از شرکت‌ها هم توی پنل نشون میده بهتون کد رو) بعد برای انتقال به شرکت مقصد کد انتقال رو که وارد کنید می‌تونید دامینتون رو منتقل کنید، طبیعیه که باید مراقب باشید و ترجیها اثری از ایرانی‌بودن توی اکانتتون نباشه متاسفانه :‌(

لینک به ارسال

سلام. ممنون

یه رجیسترار اینه atakteknoloji با اطلاعات ایرانی میشه ثبت نام کرد. نمی دونم کسی کار کرده باهاش ایتجا؟

نه منتقل شدن که میشه مثل اینکه فقط نمیشه اطلاعات هویز رو تغییر بدیم دسترسی نمی ده.

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...
در در ۱۳۹۹/۸/۱۲ در 09:16، فرشاد گوهری گفته است :

سلام، بله شرکت‌هایی مثل ایرانیکارت یا تهران پیمنت پرداخت‌های ارزی رو انجام میدن (من خودم با ایرانیکارت کار کردم و اوکی بودن)

در مورد انتقال هم، شرکت ایرانی به شما گفته چون تحریمه اجازه‌ی انتقال ندارید؟ تا جایی که من میدونم این موضوع ارتباطی با تحریم بودن نداره و شرکتای ایرانی توصیه می‌کنند که توی اطلاعات هویز مشخصات ایرانی ندین، شما توی پنل دامینتون برای انتقال باید قفل رجیسترار رو باز کنید و کد انتقال رو از شرکت بگیرید (بعضی از شرکت‌ها هم توی پنل نشون میده بهتون کد رو) بعد برای انتقال به شرکت مقصد کد انتقال رو که وارد کنید می‌تونید دامینتون رو منتقل کنید، طبیعیه که باید مراقب باشید و ترجیها اثری از ایرانی‌بودن توی اکانتتون نباشه متاسفانه :‌(

سلام.

من قوانین این سایت ها رو خوندم احراز هویت دارن. از اطلاعات ما سو استفاده نمی کنند ؟ پیشنهاد می کنید چه جوری احراز هچیت انجام بشه که از اطلاعات ما سو ایتفاده نکنند؟

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، coder000 گفته است :

سلام.

من قوانین این سایت ها رو خوندم احراز هویت دارن. از اطلاعات ما سو استفاده نمی کنند ؟ پیشنهاد می کنید چه جوری احراز هچیت انجام بشه که از اطلاعات ما سو ایتفاده نکنند؟

سلام، کدوم سایت رو منظورتونه؟ سایت‌های پرداخت یا رجیسترارهای خارجی؟

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، فرشاد گوهری گفته است :

سلام، کدوم سایت رو منظورتونه؟ سایت‌های پرداخت یا رجیسترارهای خارجی؟

نه پرداخت منظورمه.معمولا صرافی هم هستند درسته؟ از اطلاعات ما سو استفاده نمی کنند؟ 

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، coder000 گفته است :

نه پرداخت منظورمه.معمولا صرافی هم هستند درسته؟ از اطلاعات ما سو استفاده نمی کنند؟ 

چرا به هرحال اگر سایت نامعتر و ناشناخته‌ای باشه ممکنه سو استفاده بکنه، شما سعی کنید از سایت‌های شناخته‌شده‌تر استفاده کنید،‌ مثلا ایرانیکارت که معرفی کردم چندین ساله درحال کار هستن و تقریبا میشه گفت معتبرن، اما باز هم هیچ تضمینی نیست (البته معمولا اطلاعاتی که میگیرن به دستور پلیس فتا هست و همینجوری سرخود اطلاعات هویتی شما رو نمی‌گیرند)

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، فرشاد گوهری گفته است :

چرا به هرحال اگر سایت نامعتر و ناشناخته‌ای باشه ممکنه سو استفاده بکنه، شما سعی کنید از سایت‌های شناخته‌شده‌تر استفاده کنید،‌ مثلا ایرانیکارت که معرفی کردم چندین ساله درحال کار هستن و تقریبا میشه گفت معتبرن، اما باز هم هیچ تضمینی نیست (البته معمولا اطلاعاتی که میگیرن به دستور پلیس فتا هست و همینجوری سرخود اطلاعات هویتی شما رو نمی‌گیرند)

با این هم کار کردید ؟ ۲۰payment؟

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، coder000 گفته است :

با این هم کار کردید ؟ ۲۰payment؟

خیر متاسفانه

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، coder000 گفته است :

سلام. ایرانی کارت که گفتید همین با .ir هست ؟ چون چندتا آدرس مختلف وجود داره.

https://www.iranicard.ir/

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، coder000 گفته است :

ممنون اما review های گوگلش رو خوندم چرا همه می گن مشکل داره ؟:unsure:

خب به هرحال هرکسی ممکنه تجربه‌ی متفاوتی داشته باشه، من قبلا باهاشون کار کردم اوکی بودن، ممکنه الان کیفیتشون پایین اومده باشه یا...

سایت‌های پرداخت دیگری هم وجود دارند که می‌تونید ازشون استفاده کنید، خودتون رو به این سایت محدود نکنید، این صرفا یک مثال بود برای پرداخت‌های ارزی و اینکه من ازشون استفاده کردم و اوکی بوده دلیلی بر این نیست که شما هم استفاده کنید و حتما اوکی باشه، بلاخره داریم توی ایران زندگی می‌کنیم دیگه، خودتون می‌دونید شرکتا چجورین :) 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...