رفتن به مطلب

ست کردن ایمیل بر روی فرم ساخته شده با wp forms

پست های پیشنهاد شده

فرم تماس وبسایت را با wp froms ساختم و ایمیل خودم رو هم در settings اون فرم ست کردم. ولی متاسفانه بعد از ارسال فرم، با اینکه پیغام موفقیت آمیز بودن عملیات ارسال نمایش داده می شه ولی در عمل هیچ ایمیل رو دریافت نمی کنم. چه دلیلی می تونه داشته باشه؟

2020-11-01_14-15.png

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، hsny گفته است :

فرم تماس وبسایت را با wp froms ساختم و ایمیل خودم رو هم در settings اون فرم ست کردم. ولی متاسفانه بعد از ارسال فرم، با اینکه پیغام موفقیت آمیز بودن عملیات ارسال نمایش داده می شه ولی در عمل هیچ ایمیل رو دریافت نمی کنم. چه دلیلی می تونه داشته باشه؟

سلام، بقیه‌ی ایمیل‌های ارسالی از سایتتون رو درست دریافت می‌کنید؟ مطمئنید مشکل از هاست نیست؟ همچنین فولدر اسپم رو هم چک کنید.

لینک به ارسال
در 24 دقیقه قبل، فرشاد گوهری گفته است :

سلام، بقیه‌ی ایمیل‌های ارسالی از سایتتون رو درست دریافت می‌کنید؟ مطمئنید مشکل از هاست نیست؟ همچنین فولدر اسپم رو هم چک کنید.

سلام قربان، فولدر اسپم رو چک کردم، اونجا هم نبود. ولی منظورتون رو از "بقیه ایمیل های ارسالی سایت" رو متوجه نمی شم؟ چون زیاد از هاست سردر نمی یارم ، ممنون می شم اگر راهنمایی بیشتری بکنید.

لینک به ارسال
در هم اکنون، hsny گفته است :

سلام قربان، فولدر اسپم رو چک کردم، اونجا هم نبود. ولی منظورتون رو از "بقیه ایمیل های ارسالی سایت" رو متوجه نمی شم؟ چون زیاد از هاست سردر نمی یارم ، ممنون می شم اگر راهنمایی بیشتری بکنید.

منظورم اینه که ایمیل‌های مدیریتی وردپرس رو دریافت می‌کنید؟ مثلا وقتی کسی کامنتی میذاره براتون ایمیل میاد؟ یا وقتی کاربری ثبت‌نام میکنه؟ یا مثلا ایمیل آپدیت‌های اتوماتیک وردپرس؟

در مورد هاست هم، شما ایمیلی که توی افزونه وارد می‌کنید رو باید در قست ایمیل‌های هاستتون ایجاد کرده باشید، مثلا فرض کنید info@example.com این رو باید اول توی هاست ایجاد کنید و بعد توی پلاگین وارد کنید.

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، فرشاد گوهری گفته است :

منظورم اینه که ایمیل‌های مدیریتی وردپرس رو دریافت می‌کنید؟ مثلا وقتی کسی کامنتی میذاره براتون ایمیل میاد؟ یا وقتی کاربری ثبت‌نام میکنه؟ یا مثلا ایمیل آپدیت‌های اتوماتیک وردپرس؟

نه هیچ کدوم از این ایمیل ها رو دریافت نمی کنم!

در 2 دقیقه قبل، فرشاد گوهری گفته است :

در مورد هاست هم، شما ایمیلی که توی افزونه وارد می‌کنید رو باید در قست ایمیل‌های هاستتون ایجاد کرده باشید، مثلا فرض کنید info@example.com این رو باید اول توی هاست ایجاد کنید و بعد توی پلاگین وارد کنید.

بله. ایمیلی رو که توی قسمت تنظیمات فرم اضافه کردم رو از قبل درست کرده بودم.

لینک به ارسال
در هم اکنون، hsny گفته است :

نه هیچ کدوم از این ایمیل ها رو دریافت نمی کنم!

پس احتمالا مشکل از هاستتونه، چون وردپرس خودش هم گهگاهی یکسری ایمیل‌های مدیریتی میفرسته، که اگر تاحالا هیچ‌کدوم رو دریافت نکردید احتمالا میل‌سرور هاستتون ایراد داره.

یه تیکت به هاستینگ بزنید و بهشون اطلاع بدید که ایمیل‌های سایتتون ارسال نمیشه، باید راهنمایی‌تون کنن یا مشکل رو براتون حل کنند.

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، فرشاد گوهری گفته است :

پس احتمالا مشکل از هاستتونه، چون وردپرس خودش هم گهگاهی یکسری ایمیل‌های مدیریتی میفرسته، که اگر تاحالا هیچ‌کدوم رو دریافت نکردید احتمالا میل‌سرور هاستتون ایراد داره.

یه تیکت به هاستینگ بزنید و بهشون اطلاع بدید که ایمیل‌های سایتتون ارسال نمیشه، باید راهنمایی‌تون کنن یا مشکل رو براتون حل کنند.

آقا یه دنیا ممنون. چشم حتما این کار رو می کنم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...