رفتن به مطلب

مشکل کش سایت و کار نکردن انتخاب همه

پست های پیشنهاد شده

سلام. من از افزونه WP Rocket استفاده میکنم. جدیدا مشکل کش دارم. و حتی با پاک کردن افزونه هم حل نشد. کش سایت پاک نمیشه. با هاست تماس گرفتم گفتن از سمت هاست نیست و از افزونه هاست. افزونه ها رو غیر فعال کردم هنوز مشکل داشت. با طراح قالب صحبت کردم گفت نه قالب مشکلی ندارهو با افزونه مشکلی نداره. یه مدتیه با همین وضعیت دارم میسازم. میخواستم بدونم مشکل از چی میتونه باشه و ایا راه حلی هست ؟ 

در مورد مشکل دوم : انتخاب همه کار نمیکنه تو پیشخوان. مثلا میخوام همه نظرات رو پاک کنم اون تیک بالا رو میزنم نظرات انتخاب نمیشن. هم نظرات هم افزونه ها هم پست ها. هیچ جا کار نمیکنه این انتخاب کردن همه. هسته وردپرس رو نصب دوباره زدم. اپدیت 5.3 رو دانلود کردم. بازم کار نمیکنه 

ویرایش شده توسط Cortex0947
لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، mehran-b گفته است :

خوب مورد دوم رو که من نمیتونم تست کنم.

هیچ نظری ندارید که از چی میتونه باشه ؟ قبلا همچین مشکلی ندیده بودید ؟ من تو انجمن گشتم ندیدم چیزی 

لینک به ارسال
در 16 دقیقه قبل، Cortex0947 گفته است :

هیچ نظری ندارید که از چی میتونه باشه ؟ قبلا همچین مشکلی ندیده بودید ؟ من تو انجمن گشتم ندیدم چیزی 

مورد دوم مربوط به وردپرس هست. برای تست ابتدا همه افزونه ها را غیرفعال کنید و تست کنید. اگر حل نشد از قالب پیشفرض استفاده کنید اگر باز حل نشد وردپرس را به صورت دستی اپدیت کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...