رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد URL سایت وردپرس

hosseinbrusli

پست های پیشنهاد شده

سلام - 2 سوال دارم  - لطفا راهنماییم کنید

5.png.d042917e04af12eda09e76f315a017c6.png

سوال 1: در وردپرس مطلبی با عنوان بالا منتشر کردم و عنوان یکتا رو فارسی نوشتم. عنوان در مروگر نصفه نمایش داده میشه! (وقتی کپی میکنم درست نمایش داده میشه - تصویر زیر) اما وقتی همین عنوان و انگلیسی میکنم،  در آدرس بار مرورگر  کل جمله من درست نمایش داده میشه. 

علت چیست؟ آیا مشکلی وجود دارد یا اینکه در وردپرس 5 این مورد برای زبان فارسی طبیعی است؟

6.png.d514fc8dafb3c87bc5c0cfc640c8cacd.png

سوال 2: به نظر شما عنوان مقاله برای سایت های خدماتی و خبری انگلیسی باشد بهتر است یا فارسی باشد؟ چرا؟

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، hosseinbrusli گفته است :

سلام - 2 سوال دارم  - لطفا راهنماییم کنید

5.png.d042917e04af12eda09e76f315a017c6.png

سوال 1: در وردپرس مطلبی با عنوان بالا منتشر کردم و عنوان یکتا رو فارسی نوشتم. عنوان در مروگر نصفه نمایش داده میشه! (وقتی کپی میکنم درست نمایش داده میشه - تصویر زیر) اما وقتی همین عنوان و انگلیسی میکنم،  در آدرس بار مرورگر  کل جمله من درست نمایش داده میشه. 

علت چیست؟ آیا مشکلی وجود دارد یا اینکه در وردپرس 5 این مورد برای زبان فارسی طبیعی است؟

6.png.d514fc8dafb3c87bc5c0cfc640c8cacd.png

سوال 2: به نظر شما عنوان مقاله برای سایت های خدماتی و خبری انگلیسی باشد بهتر است یا فارسی باشد؟ چرا؟

سلام دوست عزیز

سعی کنید پیوند های یکتا تون رو انگلیسی قرار بدید و تا جای ممکن کوتاه باشه تا این اتفاق براتون نیافته 
یا حداقل اگه میخواین فارسی باشه و عنوانتون باشه پیشنهاد میکنم عنوانتون رو کوتاه کنید ، این در سئوی سایتتون هم تاثیرگذاره

لینک به ارسال
در 9 دقیقه قبل، Farahamnd گفته است :

سلام دوست عزیز

سعی کنید پیوند های یکتا تون رو انگلیسی قرار بدید و تا جای ممکن کوتاه باشه تا این اتفاق براتون نیافته 
یا حداقل اگه میخواین فارسی باشه و عنوانتون باشه پیشنهاد میکنم عنوانتون رو کوتاه کنید ، این در سئوی سایتتون هم تاثیرگذاره

سپاس دوست عزیز

البته پاسخ سوالم این نبود

فهمیدم چرا عنوان فارسی نصفه نمایش داده میشه. علت تنظیمات پیوند یکتا است. در واقع بهتر است تنظیمات اینطور باشد:

/%post-id%postname%/ تا نوشته های فارسی در عنوان uRL درست نمایش داده بشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...