رفتن به مطلب

افزودن قابلیت برای کاربران سایت

پست های پیشنهاد شده

چجوری میشه کاری کرد که افراد توی سایت ثبت نام کنند و برخی امکانات رو بتوانند استفاده کنند مثلا میخام افرادی که ثبت نام میکنند بتواندد نظر سنجی برای خودشون درست کنند و بدون اینکه ایکون وردپرس بیاد داخل سایت بتوانند درست کنند 

با تشکر

لینک به ارسال
  • فرشاد گوهری عنوان را به افزودن قابلیت برای کاربران سایت تغییر داده است
در 1 ساعت قبل، amirali ghorbani گفته است :

چجوری میشه کاری کرد که افراد توی سایت ثبت نام کنند و برخی امکانات رو بتوانند استفاده کنند مثلا میخام افرادی که ثبت نام میکنند بتواندد نظر سنجی برای خودشون درست کنند و بدون اینکه ایکون وردپرس بیاد داخل سایت بتوانند درست کنند 

با تشکر

سلام، به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدید

عنوانی که برای تاپیکتون انتخاب کردید، اصلا مناسب نیست، من تغییرش دادم.

و اینکه لطفا نیازتون رو واضح‌تر بیان کنید، می‌خواین مثلا قابلیت درج مطلب داشته باشید توی فرانت سایتتون؟ (بدون اینکه کاربر پنل وردپرس رو ببینه) یا اینکه می‌خواین بیاد توی پنل ولی آیکون و لوگوی وردپرس از توی پنل ادمین حذف بشه؟

مثلا این پلاگین‌ها این امکان رو به شما میدن که کاربرانتون بدون اینکه وارد پنل ادمین بشن بتونن محتوا ایجاد کنند:

https://wordpress.org/plugins/user-submitted-posts/
https://wordpress.org/plugins/accesspress-anonymous-post/

فکر کنم اگر دقیق‌تر نیازتون رو شرح بدید، سریع‌تر به جواب برسید.

لینک به ارسال

سلام خیلی ممنون از پاسختون بله من میخام فرد داخل سایت نظر سنجی درست کنه اصلا    ایکن و منو براش باز نشه هر کار میخاد  بکنه داخل سایت باشه 

لینک به ارسال

سلام ببخشید چجوری باید با این کار کنم

لینک به ارسال
در 52 دقیقه قبل، amirali ghorbani گفته است :

سلام ببخشید چجوری باید با این کار کنم

بعد از اینکه روی سایتتون نصبش کنید یه شورت‌کد بهتون میده که می‌تونید توی هر برگه‌ای که خواستید بگذارید تا فرم ارسال مطلب توسط کاربران توی اون برگه نشون داده بشه.

البته این پلاگین امکان ارسال مطلب معمولی رو به کاربران میده و نه قابلیت نظرسنجی (متاسفانه من پلاگینی نمیشناسم که به کاربران امکان ارسال نظرسنجی بده، همشون این امکان رو به پنل ادمین و برای مدیر اضافه می‌کنن)

لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، amirali ghorbani گفته است :

با تشکر

سلام خسته نباشید
راهی برای ایجاد نظرسنجی وجود داره اما در اون پیشخوان وردپرس به کاربر نمایش داده میشه
برای این کار شما به تنظیمات پیشخوان وردپرسی تون برید و در اونجا تیک گزینه همه میتوانند ثبت نام کنند رو فعال کنید همچنین میتونید از افزونه بادی پرس برای شکیل تر شدن بخش ورود کاربران استفاده کنید
همونجا در بخش تنظیمات پایین گزینه همه میتوانند ثبت نام کنند ، (نقش کاربر تازه ) رو به نویسنده تغییر بدید تا کاربرانتون بتونن نظرسنجی رو ایجاد کنن

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، Farahamnd گفته است :

سلام خسته نباشید
راهی برای ایجاد نظرسنجی وجود داره اما در اون پیشخوان وردپرس به کاربر نمایش داده میشه
برای این کار شما به تنظیمات پیشخوان وردپرسی تون برید و در اونجا تیک گزینه همه میتوانند ثبت نام کنند رو فعال کنید همچنین میتونید از افزونه بادی پرس برای شکیل تر شدن بخش ورود کاربران استفاده کنید
همونجا در بخش تنظیمات پایین گزینه همه میتوانند ثبت نام کنند ، (نقش کاربر تازه ) رو به نویسنده تغییر بدید تا کاربرانتون بتونن نظرسنجی رو ایجاد کنن

ممنون

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۹/۸/۹ در 10:33، فرشاد گوهری گفته است :

بعد از اینکه روی سایتتون نصبش کنید یه شورت‌کد بهتون میده که می‌تونید توی هر برگه‌ای که خواستید بگذارید تا فرم ارسال مطلب توسط کاربران توی اون برگه نشون داده بشه.

البته این پلاگین امکان ارسال مطلب معمولی رو به کاربران میده و نه قابلیت نظرسنجی (متاسفانه من پلاگینی نمیشناسم که به کاربران امکان ارسال نظرسنجی بده، همشون این امکان رو به پنل ادمین و برای مدیر اضافه می‌کنن)

ایا میشه صفحه بسازند بدون انکه ایکون وردپرس نمایش داده بشود

لینک به ارسال
در 25 دقیقه قبل، amirali ghorbani گفته است :

ایا میشه صفحه بسازند بدون انکه ایکون وردپرس نمایش داده بشود

منظورتون از آیکون وردپرس چی هست ؟ توضیحات جناب گوهری که کامل بود

شما شورت کد افزونه رو داخل یکی از برگه هاتون قرار میدید و تمام

لینک به ارسال
در هم اکنون، asadiy4n گفته است :

منظورتون از آیکون وردپرس چی هست ؟ توضیحات جناب گوهری که کامل بود

شما شورت کد افزونه رو داخل یکی از برگه هاتون قرار میدید و تمام

مظور بنده اینه که کسی میاد داخل سایت بتونه برای خودش صفحه درست کنه مثلا یک اموزش میخاد درست کنه مینویسه بعد به انوان نوشته ثبت بشه 

منو و ایکون وردپرس نیاد داخل خود سایت اینکار انجام بشه

اول میخاستم حالت امتحان باشه اما هیچی پیدا نکردم 

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، amirali ghorbani گفته است :

مظور بنده اینه که کسی میاد داخل سایت بتونه برای خودش صفحه درست کنه مثلا یک اموزش میخاد درست کنه مینویسه بعد به انوان نوشته ثبت بشه

این مورد که با افزونه هایی که جناب گوهری قرار دادند قابل انجامه

در 1 دقیقه قبل، amirali ghorbani گفته است :

منو و ایکون وردپرس نیاد داخل خود سایت اینکار انجام بشه

اگر منظورتون نوار ابزار پیشخوان که بالای سایت میاد هستش

به functions.php اضافه کنید

نمایش فقط برای مدیر

add_action('after_setup_theme', 'remove_admin_bar');
function remove_admin_bar() {
if (!current_user_can('administrator') && !is_admin()) {
show_admin_bar(false);
}
}

مورد بعدی هم

در 7 دقیقه قبل، amirali ghorbani گفته است :

اول میخاستم حالت امتحان باشه اما هیچی پیدا نکردم

اصلا اینطور نمیشه منظور شما رو کامل متوجه شد به نظرم یکبار این تایپیک رو بخونید تا شاید بتونید بهتر سوال رو مطرح کنید و اگر امکان پذیر بود بشه راهنمایی کرد

لینک به ارسال

سلام شاید مثال بزنم بهتره منظورم  را به شما برسونم 

یک برگه درست میکنم اسم برگه رو میزارم ازمون ساز بعد هرکی وارد برگه بشه یک نام ازمون بخاد بعد نام از مون را وارد کرد سوالات رو وارد کنه و.... اخر هم ازمون ساخته بشه اصا ورپرس هیچ نقشی نداشته باشه در ازمون ساز 

مثلا مثل این سایتhttps://www.google.com/intl/fa/forms/about/ دقیقا همچین چیزی میخام درست کنم ایا شدنی است

لینک به ارسال
در 19 دقیقه قبل، amirali ghorbani گفته است :

سلام شاید مثال بزنم بهتره منظورم  را به شما برسونم 

یک برگه درست میکنم اسم برگه رو میزارم ازمون ساز بعد هرکی وارد برگه بشه یک نام ازمون بخاد بعد نام از مون را وارد کرد سوالات رو وارد کنه و.... اخر هم ازمون ساخته بشه اصا ورپرس هیچ نقشی نداشته باشه در ازمون ساز 

مثلا مثل این سایتhttps://www.google.com/intl/fa/forms/about/ دقیقا همچین چیزی میخام درست کنم ایا شدنی است

سلام ممنون روش اقای گوهری رو دوباره انجام دادم درست شد خیلی ممنون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...