رفتن به مطلب

مدیریت و اعلان فروشگاه در واتس آپ

abdorreza

پست های پیشنهاد شده

سلام

میخواستم در فروشگاه وردپرس امکان چند فروشندگی را فعال کنم و در این صورت هر سفارشی که برای هر فروشنده ارسال میشه، یک پیام در واتس آپ برای مدیر کل سایت و فروشنده مورد نظر ارسال بشه.

میخواستم بدونم از چه افزونه هایی باید استفاده کنم ؟

ممنون

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، abdorreza گفته است :

سلام

میخواستم در فروشگاه وردپرس امکان چند فروشندگی را فعال کنم و در این صورت هر سفارشی که برای هر فروشنده ارسال میشه، یک پیام در واتس آپ برای مدیر کل سایت و فروشنده مورد نظر ارسال بشه.

میخواستم بدونم از چه افزونه هایی باید استفاده کنم ؟

ممنون

سلام، به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدید

من تاحالا چند فروشنگی رو تست نکردم، اما تا جایی که می‌دونم با ووکامرس و پلاگینی مثل دوکان می‌تونید این قابلیت رو روی سایتتون داشته باشید، پلاگین دوکان در مخزن وردپرس:

https://wordpress.org/plugins/dokan-lite/

اما در خصوص پیام واتس‌اپ که فرمودید، احتمالا چنین قابلیتی به صورت افزونه نباشه و باید بدید یه نفر برنامه‌نویس که براتون این قابلیت رو اضافه کنه.

نکته‌ی آخر هم اینکه، همونجوری که گفتم من تا به حال با این پلاگین کار نکردم و صرفا اسمش رو شنیدم و می‌دونم برای چند فروشندگی استفاده میشه، بنابراین صبر کنید تا سایر دوستانی که تجربه‌ی اینکار رو داشتن هم بیان و نظراتشون رو بگن.

لینک به ارسال

در 18 ساعت قبل، فرشاد گوهری گفته است :

من تاحالا چند فروشنگی رو تست نکردم، اما تا جایی که می‌دونم با ووکامرس و پلاگینی مثل دوکان می‌تونید این قابلیت رو روی سایتتون داشته باشید، پلاگین دوکان در مخزن وردپرس:

اما در خصوص پیام واتس‌اپ که فرمودید، احتمالا چنین قابلیتی به صورت افزونه نباشه و باید بدید یه نفر برنامه‌نویس که براتون این قابلیت رو اضافه کنه.

نکته‌ی آخر هم اینکه، همونجوری که گفتم من تا به حال با این پلاگین کار نکردم و صرفا اسمش رو شنیدم و می‌دونم برای چند فروشندگی استفاده میشه، بنابراین صبر کنید تا سایر دوستانی که تجربه‌ی اینکار رو داشتن هم بیان و نظراتشون رو بگن.

خیلی ممنون از پاسخ شما.

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۹/۸/۷ در 19:25، فرشاد گوهری گفته است :

سلام بله به نظر بنده هم بهتره که یک برنامه نویس به کد های سایتتون چنین قابلیتی اضافه کنه چون تا به حال افزونه ای با این قابلیت ندیدم

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...