رفتن به مطلب

بهینه سازی کامل سایت (اموزش)

پست های پیشنهاد شده

یکی از بهترین منابع با توضیحات کامل و آموزش های کاربردی:

yoast.com/wordpress/seo

لینک به ارسال

بزودی آموزش های گروه وردپرس پارسی در زمینه سئو در انجمن قرار میگیره.

اگر کارتون عجله ایی نیست تا اون موقع صبر کنید. ;)

البته یکسری سایت های ایرانی هم در زمینه سئو فعال هستن.

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

سلام عزیز ، من توی یک لایه, یکسری چیزها درست کردم مثل اسلایدر , بخش خبر , اسلایدر فیلم و ... حالا میخوام این لایه رو بزارمش توی فایل header.php , حالا هر کار میکنم که این لایه بیاد زیر منو ولی این جور نمیشه و درست میاد روی عکس هدر (درست میاد اول سایت قرار میگیره) , حالا میخواستم خواهش کنم یه کمکی کنید که من این کد لایه رو بزارمش زیر منو , میخواستم ببینم باید چه کدی رو اضافه کنم که بیارمش هر جا که میخوام , ممنون میشم اگه زودتر کار ما رو راه بندازی

لینک به ارسال

سلام عزیز ، من توی یک لایه, یکسری چیزها درست کردم مثل اسلایدر , بخش خبر , اسلایدر فیلم و ... حالا میخوام این لایه رو بزارمش توی فایل header.php , حالا هر کار میکنم که این لایه بیاد زیر منو ولی این جور نمیشه و درست میاد روی عکس هدر (درست میاد اول سایت قرار میگیره) , حالا میخواستم خواهش کنم یه کمکی کنید که من این کد لایه رو بزارمش زیر منو , میخواستم ببینم باید چه کدی رو اضافه کنم که بیارمش هر جا که میخوام , ممنون میشم اگه زودتر کار ما رو راه بندازی

سلام

دوست عزیز ، بهتره مشکل‌تون رو در یک تاپیک جداگانه مطرح کنید تا بشه به طور کامل در موردش بحث کرد.

این تاپیک مربوط به سئو است و هیچ ربطی به مشکل شما نداره !

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...