رفتن به مطلب

تغییرات در url پست های وردپرسی

reza-2020

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان عزیز

نوع لینک پست های وردپرس رو تغییر دادم به حالت 

/%post_id%-%postname%/

حالا خروجی : sample.com/1000-posttitle

حالا سوال این هست که آیا با حذف نام پست از آدرس میخواهیم پست رو لود کنیم یعنی با آدرس زیر هم پست لود شود 

sample.com/1000

آیا این مورد امکان پذیر هست ؟ 

پ ن : میدونم که آدرس کوتا وردپرس به صورت زیر در دسترس هست

sample.com/?p=1000

اما امکان این هست که با ادرس sample.com/1000  هم در دسترس باشه ؟ 

ممنون میشم دوستان در این زمینه اگر راهکاری دارید بفرمایید 

لینک به ارسال

وقت بخیر

تا اونجایی که من میدونم حداقل به صورت دستی نمیشه اینکارو کرد و اگر هم راهی وجود داشته باشه باید کدنویسی انجام بشه که متاسفانه بنده نمیدونم.

اما به نظرم این کار زیاد خوب نیست چون ممکنه بعد ها شما یک برگه ایجاد کنید که بخواید تنها برای URL یک عدد بگذارید و اینطوری به مشکل برمیخورید چون ممکنه اون عدد برای یک برگه دیگه گرفته شده باشه.

لینک به ارسال

بله به این مورد هم فکر کردم 

اما در نظر بگیریم که id ها یکتا هستن و ممکن نیست ای دی پست با ای دی برگه یکی بشه 

ممنون از وقتی که گذاشتید برای مطالعه و راهنمایی 

احتمال میدم بشه با تغییر ساختاری این مورد حل بشه 

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، asadiy4n گفته است :

سلام به انجمن خوش آمدید

به این شکل انجام بدید

/%post_id%/%postname%/ 

ممنونم از شما 

اتفاقا این مورد رو خواستم اجرا کنم که آدرس ای دی رو از پست نیم با / جدا کنم که هیچ احتیاجی به اسم پست و نگرانی تغییر آن نباشم 

اما نمیخوام / داشته باشه 

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، reza-2020 گفته است :

اما نمیخوام / داشته باشه 

ببینید در واقع url بیشتر برای مرورگرها و ربات ها مهم هست و تاثیر زیادی در نمایش برای کاربر نداره، حالا دلیل حساسیت شما در این مورد چیه نمیدونم

اگر میخواید به لینک کوتاه دسترسی داشته باشید که میتونید از تگ the_shortlink استفاده کنید برا پست ایدی هم همین روشی که بهتون گفتم بهترین کاره

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، reza-2020 گفته است :

سلام دوستان عزیز

نوع لینک پست های وردپرس رو تغییر دادم به حالت 

/%post_id%-%postname%/

حالا خروجی : sample.com/1000-posttitle

حالا سوال این هست که آیا با حذف نام پست از آدرس میخواهیم پست رو لود کنیم یعنی با آدرس زیر هم پست لود شود 

sample.com/1000

آیا این مورد امکان پذیر هست ؟ 

پ ن : میدونم که آدرس کوتا وردپرس به صورت زیر در دسترس هست

sample.com/?p=1000

اما امکان این هست که با ادرس sample.com/1000  هم در دسترس باشه ؟ 

ممنون میشم دوستان در این زمینه اگر راهکاری دارید بفرمایید 

سلام. این بدترین اتفاقی هست که میتونه بیفته از نظر سئو. اینجوری از نظر گوگل شما دو صفحه با آدرس متفاوت ولی محتوای یکسان دارید. اگه میخواید آدرسها رو برای اشتراک کوتاه کنید افزونه های مرتبط برای اینکار هست که ضمن انتقال به صفحه جدید، ریدایرکت رو انجام میدن.

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، yazdaniwp گفته است :

سلام. این بدترین اتفاقی هست که میتونه بیفته از نظر سئو. اینجوری از نظر گوگل شما دو صفحه با آدرس متفاوت ولی محتوای یکسان دارید. اگه میخواید آدرسها رو برای اشتراک کوتاه کنید افزونه های مرتبط برای اینکار هست که ضمن انتقال به صفحه جدید، ریدایرکت رو انجام میدن.

سلام ممنونم 

البته لینک کوتاه رو با get_site_url() . '/?p=' . get_the_ID(); دارم 

با این تفاسیر تصمیمم عوض شد :) 

لینک به ارسال
در 16 ساعت قبل، asadiy4n گفته است :

ببینید در واقع url بیشتر برای مرورگرها و ربات ها مهم هست و تاثیر زیادی در نمایش برای کاربر نداره، حالا دلیل حساسیت شما در این مورد چیه نمیدونم

اگر میخواید به لینک کوتاه دسترسی داشته باشید که میتونید از تگ the_shortlink استفاده کنید برا پست ایدی هم همین روشی که بهتون گفتم بهترین کاره

ممنون از این روش هم استفاده کردم 

از تمام شما دوستان ممنون که همراهی کردید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...