رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

درود به همه. بنده به دنبال ایجاد فرم استعلام قیمت محاسباتی و نرخ دهی آنلاین در وبسایت نمایندگی بیمه خودم به نشانی  parsianagent.ir هستم.

طوریکه با تکمیل اطلاعات خواسته شده توسط مشتری ، قیمت بر اساس فرمول محاسباتی که خودم براش تعریف می کنم ، محاسبه و آنلاین نشان داده شه.

از جمله مواردی که می خوام ایجاد کنم فرمهای زیر هستند که البته همین الان در سایتم بصورت فرم دریافت اطلاعات موجودند:

اگر افزونه بخصوصی میشناسید لطفا معرفی کنید.

Untitled.jpg

ویرایش شده توسط asadiy4n
حذف لینک
لینک به ارسال

در 6 دقیقه قبل، بیمه پارسیان گفته است :

اگر افزونه بخصوصی میشناسید لطفا معرفی کنید.

افزونه گراویتی فرم

لینک به ارسال

ممنونم دوست عزیزم جناب Neymad. من در این افزونه گزینه های شرطی رو دیدم اما محاسباتی رو خیر. شما همچین فرمی رو با گراویتی ایجاد کردید؟ اگر بله لطفا لینکش رو میزارید برم ببینم که آیا پاسخگوی نیاز من هست یا خیر؟ ممنون

ویرایش شده توسط بیمه پارسیان
لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، بیمه پارسیان گفته است :

ممنونم دوست عزیزم جناب Neymad. من در این افزونه گزینه های شرطی رو دیدم اما محاسباتی رو خیر. شما همچین فرمی رو با گراویتی ایجاد کردید؟ اگر بله لطفا لینکش رو میزارید برم ببینم که آیا پاسخگوی نیاز من هست یا خیر؟ ممنون

بله تا دلتون بخواد

محاسبات داره

باید تو قسمت فیلد عددی باشه

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

سلام وقتتون بخیر سایت بیمه  وورد پرسی خودم طراحی کردم و میخوام اگه امکانش هست استعلام آنلاین تمام شرکتارو بیاره اگه نه که فقط یه شرکت که خودم نمایندشم

و اینکه مشتری بتونه مدارکشو  بارگذاری کوه من چک کنم و بیمه نامه شو صدور بزنم

ممنون میشم راهنماییم کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...