رفتن به مطلب

ضریب در تعداد محصولات سبد خرید

pouyaamiri

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

در ووکامرس میخواهم تعداد کل محصولات موجود در سبد خرید مشتری مضربی از 12 یا 6 یا 4 باشد. کد زیر رو پیدا کردم و مربوط به ضریب شش هست. لطفا اصلاح شده کد رو برام ارسال کنید ممنون

add_action( 'woocommerce_check_cart_items', 'woocommerce_check_cart_quantities' );
function woocommerce_check_cart_quantities() {
    $multiples = 6;
    $total_products = 0;
    foreach ( WC()->cart->get_cart() as $cart_item_key => $values ) {
        $total_products += $values['quantity'];
    }
    if ( ( $total_products % $multiples ) > 0 )
        wc_add_notice( sprintf( __('You need to buy in quantities of %s products', 'woocommerce'), $multiples ), 'error' );
}

// Limit cart items with a certain shipping class to be purchased in multiple only
add_action( 'woocommerce_check_cart_items', 'woocommerce_check_cart_quantities_for_class' );
function woocommerce_check_cart_quantities_for_class() {
    $multiples = 6;
    $class = 'bottle';
    $total_products = 0;
        $product = get_product( $values['product_id'] );
        if ( $product->get_shipping_class() == $class ) {
        }
    }
        wc_add_notice( sprintf( __('You need to purchase bottles in quantities of %s', 'woocommerce'), $multiples ), 'error' );
}

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، pouyaamiri گفته است :

سلام دوستان

در ووکامرس میخواهم تعداد کل محصولات موجود در سبد خرید مشتری مضربی از 12 یا 6 یا 4 باشد. کد زیر رو پیدا کردم و مربوط به ضریب شش هست. لطفا اصلاح شده کد رو برام ارسال کنید ممنون

add_action( 'woocommerce_check_cart_items', 'woocommerce_check_cart_quantities' );
function woocommerce_check_cart_quantities() {
    $multiples = 6;
    $total_products = 0;
    }
        wc_add_notice( sprintf( __('You need to buy in quantities of %s products', 'woocommerce'), $multiples ), 'error' );
}

// Limit cart items with a certain shipping class to be purchased in multiple only
add_action( 'woocommerce_check_cart_items', 'woocommerce_check_cart_quantities_for_class' );
function woocommerce_check_cart_quantities_for_class() {
    $multiples = 6;
    $class = 'bottle';
    $total_products = 0;
        $product = get_product( $values['product_id'] );
        if ( $product->get_shipping_class() == $class ) {
        }
    }
        wc_add_notice( sprintf( __('You need to purchase bottles in quantities of %s', 'woocommerce'), $multiples ), 'error' );
}

سلام. فکر میکنم میخواید محصولات رو بصورت شِل یا بسته بندی بفروشید. برای اینکار بهتره که step مربوط به فیلد تعداد ووکامرس رو تنظیم کنید نه اینکه بصورت خودکار تعداد کم و زیاد بشه. برای اینکار از این افزونه یا افزونه های مشابه میتونید استفاده کنید

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، yazdaniwp گفته است :

سلام. فکر میکنم میخواید محصولات رو بصورت شِل یا بسته بندی بفروشید. برای اینکار بهتره که step مربوط به فیلد تعداد ووکامرس رو تنظیم کنید نه اینکه بصورت خودکار تعداد کم و زیاد بشه. برای اینکار از این افزونه یا افزونه های مشابه میتونید استفاده کنید

نه محصولات تکی هست 

در سبد خرید تعداد کل محصولات باید مضربی باشه.

کدی که فرستادم اینکار رو انجام میدی ولی من نیاز به سه مضرب دارم. ممنون میشم کد رو برام ویرایش کنید

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۹/۸/۵ در 05:47، pouyaamiri گفته است :

نه محصولات تکی هست 

در سبد خرید تعداد کل محصولات باید مضربی باشه.

کدی که فرستادم اینکار رو انجام میدی ولی من نیاز به سه مضرب دارم. ممنون میشم کد رو برام ویرایش کنید

دقیقا کار اون افزونه ها هم همینه. ضریب رو داخل step که قرار بدید هم اضافه به سبد خرید اصلاح میشه و هم نمیتونن در روند خرید تعدادی خارج از اون مضرب رو انتخاب کنن.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...