رفتن به مطلب

سوال در مورد نصب اولیه ورد پرس

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه دوستان عزیز

من طبق آموزش اولیه وردپرس رو روی دایرکت ادمین نصب کردم الان مشکلم اینه که وقتی در قسمت url آدرس سایت رو به شکل domain.com/wp-admin وارد میکنم خطای 404 میده ولی وقتی به صورت domain.com/wordpress/wp-admin میزنم میاره البته اینم بگم که وقتی توی دایرکت ادمین محتویات پوشه وردپرس رو مستقیم توی public_html میذارم همون 404 رو میده! راهی هست که domain.com/wp-admin رو بشه بدون خطای 404 آورد؟

لینک به ارسال
در 56 دقیقه قبل، yuttrim گفته است :

سلام به همه دوستان عزیز

من طبق آموزش اولیه وردپرس رو روی دایرکت ادمین نصب کردم الان مشکلم اینه که وقتی در قسمت url آدرس سایت رو به شکل domain.com/wp-admin وارد میکنم خطای 404 میده ولی وقتی به صورت domain.com/wordpress/wp-admin میزنم میاره البته اینم بگم که وقتی توی دایرکت ادمین محتویات پوشه وردپرس رو مستقیم توی public_html میذارم همون 404 رو میده! راهی هست که domain.com/wp-admin رو بشه بدون خطای 404 آورد؟

اگه هنوز محتوایی روی سایت نگذاشتین بهترین راه حل اینه که دوباره از اول نصب کنین

برای حل این مشکل، باید دیتابیس رو هم چک کنید. فکر کنم از اول نصب کنین راحت تره.

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، yuttrim گفته است :

سلام به همه دوستان عزیز

سلام شما سایتت رو روی پوشه wordpress نصب کردی باید منتققل میکردی روت اصلی بعد نصب میکردی الانم مشکلی نداره

هرچی توی پوشه wordpress هست انتقال بده روت اصلی (public_html) بعد از طریق دیتابیس ادرس سایت رو عوض کن

یا میتونی اول ادرس سایت رو از تنظیمات عوض کنی بعد انتقال بدی

لینک به ارسال
در 17 ساعت قبل، Neymad گفته است :

اگه هنوز محتوایی روی سایت نگذاشتین بهترین راه حل اینه که دوباره از اول نصب کنین

برای حل این مشکل، باید دیتابیس رو هم چک کنید. فکر کنم از اول نصب کنین راحت تره.

ممنون از راهنمایی تون

من توی این مسیر نصب کردم

File manager/public_html/wordpress

بعد اومدم دیتای پوشه wordpress رو منتقل کردم به public_html و پوشه خالی wordpress رو پاک کردم و مسیر شد

File manager/public_html اما وقتی domain.com/wp-admin رو میزنم توی url خطای 404 میده!

احتمالا فایل های پیش فرض public_html رو هم پاک کردم متاسفانه چون الان فقط یه فولدر cgi-bin هست و یه index.html 

158.JPG

لینک به ارسال
در 17 ساعت قبل، kasra.geladiator گفته است :

سلام شما سایتت رو روی پوشه wordpress نصب کردی باید منتققل میکردی روت اصلی بعد نصب میکردی الانم مشکلی نداره

هرچی توی پوشه wordpress هست انتقال بده روت اصلی (public_html) بعد از طریق دیتابیس ادرس سایت رو عوض کن

یا میتونی اول ادرس سایت رو از تنظیمات عوض کنی بعد انتقال بدی

همه رو انتقال دادم توی روت اما کلا ترکوندم نمیشه یه ریست کلی کرد من گیج شدم :wacko:

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، yuttrim گفته است :

بعد اومدم دیتای پوشه wordpress رو منتقل کردم به public_html و پوشه خالی wordpress رو پاک کردم و مسیر شد

سلام شما که هنوز چیز خاصی تو سایتت وارد نکردید چرا خودتونو اذیت میکنید

کلا پاک کن، دیتابیست رو هم پاک کن و دوباره از اول همشو انجام بده

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، yuttrim گفته است :

File manager/public_html/wordpress

شما یه کار کن

سایتت رو برگردون به پوشه ی wordpress

بعد وارد پیشخوان وردپرست شو و از بخش تنظیمات، آدرس سایت رو از a.com/wordpress به a.com تغییر بده

بعد سایت رو مجددا از طریق هاست از wordpress به پوشه ی اصلی منتقل کن 

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۹/۸/۵ در 15:26، Neymad گفته است :

شما یه کار کن

سایتت رو برگردون به پوشه ی wordpress

بعد وارد پیشخوان وردپرست شو و از بخش تنظیمات، آدرس سایت رو از a.com/wordpress به a.com تغییر بده

بعد سایت رو مجددا از طریق هاست از wordpress به پوشه ی اصلی منتقل کن 

خب چیکار کنم @سیّد امیرحسین

بنده خدا دیتابیس و اینا بلد نیست.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...