رفتن به مطلب

افزونه برای نمايش کاربران آنلاين و استاتيک

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان افزونه اي ميشناسيد که بشه باهاش استاتيک سايت و تعداد ويزيتور ها و کاربران سايت رو در پنل کاربری برای رول های مختلف کاربران نمايش داد
افزونه Visitors Traffic Real Time Static هست ولی من ميخوام يوزر های ديگه که رول های غير از ادمين دارند هم بتوانند اطلاعات گزارش داده شده افزونه رو مشاهده کنند
اين افزونه رو که نصب کردم با اينکه در قسمت Accessbility رول های مورد نظر رو هم اضافه کردم ولی منو در پنل ادمين اضافه نميشه
کسی راه حلی به ذهنش ميرسه يا افزونه اي خاص رو پيشنهاد داره ؟ برای اينکه کاربران محدود سايت بتوانند تعداد کاربران آنلاين رو مشاهده کنند چه پيشنهادی داريد
گزارش هفتگی ، روزانه و اين چيزا ديگه ...

لینک به ارسال
در 30 دقیقه قبل، damoon_zero گفته است :

سلام دوستان افزونه اي ميشناسيد که بشه باهاش استاتيک سايت و تعداد ويزيتور ها و کاربران سايت رو در پنل کاربری برای رول های مختلف کاربران نمايش داد
افزونه Visitors Traffic Real Time Static هست ولی من ميخوام يوزر های ديگه که رول های غير از ادمين دارند هم بتوانند اطلاعات گزارش داده شده افزونه رو مشاهده کنند
اين افزونه رو که نصب کردم با اينکه در قسمت Accessbility رول های مورد نظر رو هم اضافه کردم ولی منو در پنل ادمين اضافه نميشه
کسی راه حلی به ذهنش ميرسه يا افزونه اي خاص رو پيشنهاد داره ؟ برای اينکه کاربران محدود سايت بتوانند تعداد کاربران آنلاين رو مشاهده کنند چه پيشنهادی داريد
گزارش هفتگی ، روزانه و اين چيزا ديگه ...

منظورم از اينکه منو در پنل ادمين نمايش داده نميشه اينه که صفحه پلاگين در پنل کاربر مثلاً با Role  اديتور
نمايش داده نميشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...