رفتن به مطلب

مشکل عدم نمایش سفارشات در ووکامرس

پست های پیشنهاد شده

سلام و عرض ادب و وقت بخیر خدمت دوستان وردپرس کار

بعد از بروز رسانی ووکامرس به ورژن 4.6.0، سفارشات دیگر قابل مشاهده نبودند، همچنین تاریخ ها دچار مشکل شدند...

این مشکل اگر برای شما پیش آمده است، در صورت نصب داشتن پلاگین ووکارس فارسی، آن را غیر فعال کرده و بعد از اینکه اپدیت شد مجدد نصبش کنید.

اگر با این کار مشکل برطرف نشد، سوال بپرسید بنده در خدمتتون هستم.

moshkel.png

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، MatinBeigi گفته است :

اگر با این کار مشکل برطرف نشد، سوال بپرسید بنده در خدمتتون هستم.

سلام اگر راهکاری سراغ دارید بهتر بود همینجا قرار بدید چرا منتظر سوال کسی باشید!

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۹/۷/۲۶ در 08:27، MatinBeigi گفته است :

بعد از بروز رسانی ووکامرس به ورژن 4.6.0، سفارشات دیگر قابل مشاهده نبودند، همچنین تاریخ ها دچار مشکل شدند...

این مورد فکر نمیکنم زیاد به نسخه ووکامرس مربوط باشه.

در در ۱۳۹۹/۷/۲۶ در 14:14، asadiy4n گفته است :

سلام اگر راهکاری سراغ دارید بهتر بود همینجا قرار بدید چرا منتظر سوال کسی باشید!

توضیح این ایراد اینه که وقتی وارد بخش سفارشات میشید، تعداد سفارشات به تفکیک بالای صفحه هست ولی بعضی یا همه سفارشات اصلا داخل لیست نیستن. مشکل از اینجا نشأت میگیره که افزونه ها یا قالب ممکنه روی post_status های پیشفرض ووکامرس تغییراتی بدن. برای همین شمارنده درست عمل میکنه ولی کوئری مربوط به دریافت سفارشها تغییر کرده و سفارشات رو نمیاره. اگه این تغییر با هوک انجام شده باشه با غیر فعال کردن افزونه ها یا سوئیچ روی قالب دیگه حل میشه ولی اگه وضعیت سفارشی بصورت custom تعریف شده باشه کلا از لیست حذف میشه. پس قدم اول غیر فعال کردن هر افزونه ای هست که با ووکامرس ارتباط داره، قدم بعدی بررسی با قالب storefront که پیشفرض ووکامرس هست و در نهایت اگه مشکل حل نشد باید post_status رو از داخل دیتابیس برای سفارشاتی که ایراد دارن چک کنن.

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، yazdaniwp گفته است :

توضیح این ایراد اینه که وقتی وارد بخش سفارشات میشید، تعداد سفارشات به تفکیک بالای صفحه هست ولی بعضی یا همه سفارشات اصلا داخل لیست نیستن. مشکل از اینجا نشأت میگیره که افزونه ها یا قالب ممکنه روی post_status های پیشفرض ووکامرس تغییراتی بدن. برای همین شمارنده درست عمل میکنه ولی کوئری مربوط به دریافت سفارشها تغییر کرده و سفارشات رو نمیاره. اگه این تغییر با هوک انجام شده باشه با غیر فعال کردن افزونه ها یا سوئیچ روی قالب دیگه حل میشه ولی اگه وضعیت سفارشی بصورت custom تعریف شده باشه کلا از لیست حذف میشه. پس قدم اول غیر فعال کردن هر افزونه ای هست که با ووکامرس ارتباط داره، قدم بعدی بررسی با قالب storefront که پیشفرض ووکامرس هست و در نهایت اگه مشکل حل نشد باید post_status رو از داخل دیتابیس برای سفارشاتی که ایراد دارن چک کنن.

سپاسگذارم از توضیحاتتون جناب یزدانی عزیز

به هر حال این انجمن برای راهنمایی ایجاد شده و برام سواله که چرا کسی اگر راهکاری داره منتظر سوال پرسیدن کسی باشه !

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۹/۷/۲۶ در 14:14، asadiy4n گفته است :

۷

برای من این مشکل به این صورت حل شد٫راه حل دیگه ای ندارم الان

حالا شاید مشکل یه نفر با کاری که من گفتم حل نشه

برای همین گفتم بپرسند...

اگر شما فکر میکنید حرف اشتباهی زدم عذر میخوام

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، MatinBeigi گفته است :

قصد جسارت نداشتم،

فقط نظر شخصیم رو بیان کردم که هرکسی که راهکاری در هر موردی داره بهتره در اینطور مکان هایی مطرح کنه تا شاید کمکی باشه برای سایرین

به هر حال ما از مشارکت کاربرانی چون شما در انجمن خوشحالیم

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، asadiy4n گفته است :

سپاسگذارم از توضیحاتتون جناب یزدانی عزیز

به هر حال این انجمن برای راهنمایی ایجاد شده و برام سواله که چرا کسی اگر راهکاری داره منتظر سوال پرسیدن کسی باشه !

ارادتمندم قربان.

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، MatinBeigi گفته است :

برای من این مشکل به این صورت حل شد٫راه حل دیگه ای ندارم الان

حالا شاید مشکل یه نفر با کاری که من گفتم حل نشه

برای همین گفتم بپرسند...

ارادت جناب بیگی عزیز. در وهله اول از اینکه در بهبود جامعه وردپرس زحمت میکشید خیلی خیلی ممنونم.

منظور جناب اسدیان این هست که ممکنه این تاپیک قدیمی بشه و دیگه بعدا مجال پاسخگویی نداشته باشید برای همین تصورشون این بوده که راه حل جامعتری هم هست که ممکنه بصورت کلی مشکل رو برطرف کنه. از این نظر فرمودند که اگه راه حلی هست بیان بشه تا اگه بعدا کسی نیاز داشت و در دسترس نبودید بتونه سریعتر به نتیجه برسه.

بهر حال ممنون که مشارکت میکنید.

لینک به ارسال
  • 3 ماه بعد...

هیچ نیازی به کد یا برنامه ی خاصی ندارید. چون دیدم که خیلی از سایت ها دارن کد معرفی میکنن که به Cpanel اضافه کنید و … اما برای رفع این مشکل کافیه به ووکامرس فارسی برید، و در قسمت ابزارها، تیک مرتب سازی لیست سفارشات رو بردارید. حالا ذخیره کنید و مجدد به قسمت سفارشا ت برید تا ببینید که مشکل عدم نمایش سفارشات در وردپرس رفع شده و تمامی قسمت ها رو میتونید کامل ببینید.

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...
  • 3 هفته بعد...
در در ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ در 17:41، PnaPlus گفته است :

هیچ نیازی به کد یا برنامه ی خاصی ندارید. چون دیدم که خیلی از سایت ها دارن کد معرفی میکنن که به Cpanel اضافه کنید و … اما برای رفع این مشکل کافیه به ووکامرس فارسی برید، و در قسمت ابزارها، تیک مرتب سازی لیست سفارشات رو بردارید. حالا ذخیره کنید و مجدد به قسمت سفارشا ت برید تا ببینید که مشکل عدم نمایش سفارشات در وردپرس رفع شده و تمامی قسمت ها رو میتونید کامل ببینید.

سلام

این روش خیلی خوب بود. مشکل من حل شد. 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...