رفتن به مطلب

دسترسی لینک دانلود بعد از برگشت از درگاه

doctor

پست های پیشنهاد شده

سلام وقتتون بخیر 

کاربران من از سایت محصولی رو میخرند بعضی مواقع دسترسی محصول دانلودی بعد از برگشت از درگاه ایجاد نمیشه و باید دستی ایجاد کنم به این صورت که برم سفارش رو ویراش کنم و دسترسی محصولات دانلودی خودم محصول رو دسترسی دانلود رو برای اون کاربر و سفارش ایجاد کنم 

مثلا در روز 5 سفارش داشته باشم 2 تاش اینجوری میشه و بقیش دسترسی دانلودی خودکار بعد از برگشت از درگاه براشون صادر میشه 

درگاه هم ملت هست و زرین پال 

مشکل چی میتونه باشه ؟

با توجه به این که برای همه نیست و روی بعضی ها و بعضی ها هم خیر 

ممنون میشم کمک کنید 

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، doctor گفته است :

سلام وقتتون بخیر 

کاربران من از سایت محصولی رو میخرند بعضی مواقع دسترسی محصول دانلودی بعد از برگشت از درگاه ایجاد نمیشه و باید دستی ایجاد کنم به این صورت که برم سفارش رو ویراش کنم و دسترسی محصولات دانلودی خودم محصول رو دسترسی دانلود رو برای اون کاربر و سفارش ایجاد کنم 

مثلا در روز 5 سفارش داشته باشم 2 تاش اینجوری میشه و بقیش دسترسی دانلودی خودکار بعد از برگشت از درگاه براشون صادر میشه 

درگاه هم ملت هست و زرین پال 

مشکل چی میتونه باشه ؟

با توجه به این که برای همه نیست و روی بعضی ها و بعضی ها هم خیر 

ممنون میشم کمک کنید 

سلام.

تیک زیر را ببینید فعال کردید.

ووکامرس> پیکربندی > محصولات >  محصولات دانلودی > دسترسی به محصولات دانلودشدنی بعد از پرداخت

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...