رفتن به مطلب

عدم نمایش پوسته‌ها بطور صحیح در پیش‌نمایش

پست های پیشنهاد شده

سلام و درود

برای استفاده از تم‌های جدید برای وردپرس مشکل دارم، می‌خواستم خواهش کنم راهنمائیم بفرمائید.

وقتی از منوی Themes می‌خواهم قالب جدیدی را نصب کنم، موقعی که Preview می‌کنم عکس‌های آن قالب را نمایش نمی‌ده و اصلا محتوا هم بهم ریخته است. اگر هم نصبش کنم باز به همان شکل خراب است.

با حذف و نصب مجدد وردپرس و حذف کلیه پلاگین‌ها و داده‌ها هم مشکل حل نشده است.

تصاویری از نمونه مشکل را ضمیمه کردم‌ام. 

ممنون و سپاسگزارم

3 Attachments

01.jpg

02.jpg

03.jpg

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، Mohamad_Reza گفته است :

سلام و درود

برای استفاده از تم‌های جدید برای وردپرس مشکل دارم، می‌خواستم خواهش کنم راهنمائیم بفرمائید.

وقتی از منوی Themes می‌خواهم قالب جدیدی را نصب کنم، موقعی که Preview می‌کنم عکس‌های آن قالب را نمایش نمی‌ده و اصلا محتوا هم بهم ریخته است. اگر هم نصبش کنم باز به همان شکل خراب است.

با حذف و نصب مجدد وردپرس و حذف کلیه پلاگین‌ها و داده‌ها هم مشکل حل نشده است.

تصاویری از نمونه مشکل را ضمیمه کردم‌ام. 

ممنون و سپاسگزارم

3 Attachments

01.jpg

02.jpg

03.jpg

سلام. پوسته ها هر کدوم چیدمان خاص خودشون رو دارن. اغلب پوسته ها یک سری فایل درون ریز دارن که میتونید با اونها پوسته رو مشابه با دمو بسازید. اگه ندارن چنین چیزی، باید از ابزارکها، فهرستها، تنظیمات پوسته و... هر بخش رو خودتون طراحی کنید.

لینک به ارسال

ممنونم ، ولی جالب اینجاست که از خود سایت wordpress.org هم ، در قسمت thems همین حالت ایجاد می‌شه!

تصاویر ضمیمه را ببینید: در حالت کوچک که عکس هستند خوبند، وقتی کلیک می‌کنم هم تصویری که هست درسته، ولی وقتی بصورت preview‌ باز می‌کنم بدون تصویر و نامرتب و ناقص هستند. 

آیا برای شما هم همینطور است؟؟

ضمناً من از اینترنت همراه اول استفاده می‌کنم. با vpn هم همین مشکل هست. روی گوشی موبایل هم همینطوره. حافظه کش هم پاک کردم.

ممنون هستم چک بفرمائید اگر روی سیستم‌های شما هم در سایت wordpress.org روی تم‌ها وقتی پرویو می‌گیرید ناقص هست یا خیر؟

اگر برای شما صحیح است، به نظر شما مشکل برای من از کجاست؟

خیلی ممنونم

Screenshot 2020-10-17 160737.jpg

Screenshot 2020-10-17 160800.jpg

Screenshot 2020-10-17 160823.jpg

لینک به ارسال
در 36 دقیقه قبل، Mohamad_Reza گفته است :

ممنون هستم چک بفرمائید اگر روی سیستم‌های شما هم در سایت wordpress.org روی تم‌ها وقتی پرویو می‌گیرید ناقص هست یا خیر؟

سلام ببینید ناقص نیست در اینجا اومدن انواع تگ ها و نوع نمایششون رو به کاربر نشون دادن

سایر موارد هم توضیحات جناب یزدانی کاملا گویا بود

در 17 ساعت قبل، yazdaniwp گفته است :

اغلب پوسته ها یک سری فایل درون ریز دارن که میتونید با اونها پوسته رو مشابه با دمو بسازید. اگه ندارن چنین چیزی، باید از ابزارکها، فهرستها، تنظیمات پوسته و... هر بخش رو خودتون طراحی کنید.

لینک به ارسال

پس برای شما هم در سایت wordpress.org ، همه‌ی تم‌ها در پرویو بصورت ناقص و بدون عکس و بهم ریخته نشون داده می‌شه؟ (مانند تصویری که ضمیمه کردم) ؟؟ 

(لازم به ذکر است که همه‌ی پوسته‌ها بدون استثناء در wordpress.org برای من همچین حالتی دارند.)

لطفا محبت کنید اگر زحمت نیست یک اسکرین شات از پرویو برای تم ASTRA برای نمونه اینجا ارسال کنید.

خیلی ممنون هستم.

ویرایش شده توسط Mohamad_Reza
لینک به ارسال

سلام در تکمیل صحبت دوستان

به دلیل اینکه هر پوسته تنظیم مخصوص خودش رو داره و همه این پیش نمایش ها در سایت اصلی وردپرس هستن و محدودیت هایی وجود  داره، فقط از برچسب های اصلی و محتوای تست برای نمای کلی استفاده شده.

و هم اینکه CDN یی که استفاده میشه از سایت wp.com هست که در ایران فیلتر شده.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...