رفتن به مطلب

اپلود نشدن فونت

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان خسته نباشید 
من وقتی می خوام فونت ایران سنس رو روی وردپرس اپلود کنم تا روی قالم فعال بشه زمان اپلود ارور (با عرض پوزش، این نوع پرونده به دلایل امنیتی مجاز نیست.) رو می ده و افزونه WP Extra File Types
رو امتحان کردم و جواب نداد و فونت رو با چند فرمت متفاوت امتحان کردم و هیچ کدوم جواب ندادن
چون دانش خاصی تو کد نویسی ندارم ترجیحا نمی خوام از طریق دست بردن روی کد سایت این مشکل رو برطرف کنم

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، mobinhr گفته است :

چون دانش خاصی تو کد نویسی ندارم ترجیحا نمی خوام از طریق دست بردن روی کد سایت این مشکل رو برطرف کنم

با این افزونه کار نکردم که بخوام در موردش نظری بدم اما کدنویسی خاصی نمیخواد که ازش بترسید خیلی راحت هست

فونتتون رو از طریق هاست داخل قالبتون آپلود کنید و بعد کد css رو داخل استایلتون قرار میدید

@font-face {
 font-family:IRANSans;
 font-style:normal;
 font-weight:bold;
 src:url('/fonts/IRANSansWeb_Bold.woff2') format('woff2');/*آدرس فونت*/
}

لینک به ارسال
در 14 ساعت قبل، mobinhr گفته است :

سلام دوستان خسته نباشید 
من وقتی می خوام فونت ایران سنس رو روی وردپرس اپلود کنم تا روی قالم فعال بشه زمان اپلود ارور (با عرض پوزش، این نوع پرونده به دلایل امنیتی مجاز نیست.) رو می ده و افزونه WP Extra File Types
رو امتحان کردم و جواب نداد و فونت رو با چند فرمت متفاوت امتحان کردم و هیچ کدوم جواب ندادن

سلام

احتمالاً چون از طریق کتابخانه وردپرس فونتها را آپلود کردید پیام داده که به دلایا امنیتی مجاز نیست.

باید وارد پنل هاست (مثلاً سیپنل) بشید و بعد به public_html برید و فونتها را آنجا آپلود کنید. ترجیحاً در مسیر زیر آپلود کنید:

public_html و بعد wp-content و بعد themes و بعد وارد فولدر قالبتون بشید و فونتها را آپلود کنید. سپس فونتها را از طریق کد css که آقای asadiy4n فرستادن در قالبتون قرار بدید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...