رفتن به مطلب

نحوه شروع ساخت سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من و یک نفر دیگه می خوایم که یک سایت ورد پرسی بسازیم...

سوال یک: اینکه بهتره سایت رو چجوری بسازیم... مثلا اول دامنه و هاست بخریم و از همون اول روی دامنه و هاست شروع به ساخت سایت کنیم؟ یا اینکه آدرس وبلاگ رایگان بگیریم روی اون بزنیم بعد دامنه اش رو عوض کنیم؟ یا اینکه لوکال بزنیم؟

سوال دو: اگر پروژه رو بخوایم لوکال بزنیم چجوری آنلاین دو نفری روش کار کنیم؟ (همون اول نگین وصلش کن به گیتلب یا گیت هاب چونکه روی لوکال هر کاری میکنم تغییرات دلخواهم اعمال نمیشه.... بعدش اینکه یه پروژه نصفه کار که لوکال کار شده بود رو از یکی گرفتم وقتی آوردمش بالا هیچ چیزی که اون فرد کار کرده بود رو نیاورد و عملا هیچ به دردم نخورد)

سوال ۳: پلتفرمی میشناسین که بشه توش پروژه وردپرس لوکال رو آنلاین زد؟یعنی پروژه آنلاین در دسترس دو نفر باشه و دو نفری روش کار کنن و تغییرات دو نفر روش اعمال شه

با تشکر از شما

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، asadiy4n گفته است :

سلام به انجمن خوش آمدید

در مورد وضعیت شما به نظرم بهتره که با همون هاست انجامش بدید برای صرف هزینه کمتر هم میتونید از هاست های رایگان استفاده کنید

هاست رایگان؟؟؟؟ کدوم سایت هاست رایگان خوبی داره؟

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، MMVk گفته است :

هاست رایگان؟؟؟؟ کدوم سایت هاست رایگان خوبی داره؟

اطلاعی در مورد کیفیت ندارم متاسفانه

اما مطمئنا همگی منابع بسیار محدود و البته بدون پشتیبان گیری هستند

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

درود بر شما،

بنظر بنده هاست های رایگان اصلاً مناسب نیستند من تبلیغ سایتی رو نمی خوام بکنم امّا خودمم هم، از شرکت پارس پک هاست گرفتم قیمت هاش خیلی پایینه من حدوداً ماهی 12 هزار تومن برای سایتم هزینه میکنم (از CDN و SSL رایگان استفاده می کنم) و خیلی هم راضی ام.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...