رفتن به مطلب

مشکل اس اس ال در برخی از صفحات سایت

ZieRO

پست های پیشنهاد شده

در کل به نظرم برای یه سایت یه چندتا افزونه میتونه کار آدمو راحت کنه

1. بسته فارسی ( parsidate )
  2. یه افزونه سئو
  3. ویرایشگر کلاسیک
  4. یه افزونه کش
  5. اگر هم نیاز به زمینه دلخواه باشه advansed custom field

بقیه کارهارو اکثرا میشه راه انداخت

برای هرکدوم از موارد بی نهایت آموزش موجوده که شما بدونه افزونه کارتون رو انجام بدید

برای فشرده سازی عکس ها هم اگر نخواید هر عکسی رو قبل از آپلود فشرده کنید افزونه wp-smush خوبه

لینک به ارسال

ممنون از جناب @asadiy4n عزیز بابت راهنمایی کاملی که کردن

در بین افزونه ها یکی بود بنام "اسماش پریمیوم" که اگه اشتباه نکنم برای کم حجم کردن تصاویر هست

اگه اون رو پاک کنید در سئوی تصاویر به مشکل میخورید چون حجم بالا میشن تصاویر

در صورت پاک کردن باید از سایت های واسط برای کم حجم کردن تصاویر قبل از ارسال در پست استفاده کنید، مثل:

TinyPNG – Compress PNG images while preserving transparency

و یا از فتوشاپ که در پست زیر کامل توضیح داده شده

کپی رایت عکس در گوگل - سئو - انجمن های پشتیبانی وردپرس پارسی (wp-parsi.com)

لینک به ارسال

از شما همراه عزیز هم بی نهایت سپاسگزارم

بله.من از TinyPNG  کلا استفاده میکنم و عملا اسماش خیلی به دردم نمیخوره.

میخواستم ببینم به نظرتون افزونه های slider revolution - layerslider- lazyload - ,ویزوال کامپوزر  و ... رو حذف کنم بهتر نیست؟

من از صفحه ساز uxbuilder  استفاده میکنم. الان هم ویژوال کامپوزر روی سایتم هست هم wpbakery  اینا به نظرم اضافه ن.

ویرایش شده توسط rasoul mohammadkhani
لینک به ارسال
در 38 دقیقه قبل، rasoul mohammadkhani گفته است :

از شما همراه عزیز هم بی نهایت سپاسگزارم

بله.من از TinyPNG  کلا استفاده میکنم و عملا اسماش خیلی به دردم نمیخوره.

میخواستم ببینم به نظرتون افزونه های slider revolution - layerslider- lazyload - ,ویزوال کامپوزر  و ... رو حذف کنم بهتر نیست؟

من از صفحه ساز uxbuilder  استفاده میکنم. الان هم ویژوال کامپوزر روی سایتم هست هم wpbakery  اینا به نظرم اضافه ن.

خواهش میکنم

ببینید قالب تجاری فلت سام کامله و قدرتمند، به تنهایی تمامی امکانات " slider revolution - layerslider- lazyload - ,ویزوال کامپوزر" رو داره

به نظرم اینا همش بیخودی هستن، کامپوزر یه صفحه ساز سنگین و خشک هست، در جی تی متریکس هم بیشترین ایراد رو به قسمت بالای سایت گرفته بود، دقیقا جایی که اسلایدر دارین

پیشنهاد من استفاده از افزونه هایی هست که جناب @asadiy4n عزیز اشاره کردن هست، البته من شماره 1 تا 3 رو استفاده میکنم، کش تا حالا نصب نکردم، در قالب های قبلی استفاده کردم ولی در فلت سام خیر

لینک به ارسال

خیلی ممنون.دم شما گرم

یعنی الان من این چهارتایی که شما هم فرمودید رو پاک کنم بنظرتون مشکلی ایجاد نمیشه توی سایتم؟ چون جایی از خود افزونه استفاده نکردم بصورت مستقیم.

لینک به ارسال

سوال من اینه با توجه به اینکه سرعت اولیه لود مربوط به اون قسمت اولیه و بالایی سایته که هدر و اسلاید های من هستند، از حالت اسلایدی در بیارم بهتر نیست؟

از اونورم میخوام یه جذابیتی داشته باشه سایتم.اسلایدر اون بنرها فکر میکنم تو زیبایی بی تاثیر نیست.درسته؟

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، rasoul mohammadkhani گفته است :

خیلی ممنون.دم شما گرم

یعنی الان من این چهارتایی که شما هم فرمودید رو پاک کنم بنظرتون مشکلی ایجاد نمیشه توی سایتم؟ چون جایی از خود افزونه استفاده نکردم بصورت مستقیم.

خواهش میکنم

اگه داخل پست ها یا صفحات از هر کدوم یک استفاده کرده باشین قطعا بهم میریزه و باید دوباره دستی اونها رو با صفحه ساز خود قالب درست کنید

اما lasyload پاک کردنش برای صفحات مشکل ایجاد نمیکنه

در 1 دقیقه قبل، rasoul mohammadkhani گفته است :

سوال من اینه با توجه به اینکه سرعت اولیه لود مربوط به اون قسمت اولیه و بالایی سایته که هدر و اسلاید های من هستند، از حالت اسلایدی در بیارم بهتر نیست؟

از اونورم میخوام یه جذابیتی داشته باشه سایتم.اسلایدر اون بنرها فکر میکنم تو زیبایی بی تاثیر نیست.درسته؟

بله تاثیر گذار هست، برای زیبایی هم از خود اسلایدر قالب استفاده کنید و از تصاویر بهینه شده کم حجم، هیچ مشکلی در سرعت پیش نمیاد

یه چند نمونه قالب ببنیید بهتر میتونید تصمیم بگیرید

در سایت های زیر میتونید نسبت به نوع کار وب سایت ، جستجو رو فیلتر کنید و نمونه هایی رو ببینید که بتونید با قالب ایجاد کنید و بسیار سبک بدون نیاز به امکانات و افزونه های جانبی

http://dribbble.com
http://landingfolio.com
https://land-book.com/

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...