رفتن به مطلب

مشکل در نصب وردپرس روی XAMPP

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید من رویه زامپ سرور مجازی وورد پرسو ریختع بودم به خوبی کارمیکرد. اومدم الان زدم پاک کردم وورد پرسو و دوباره نصبش کردم که این مشکل به من میگه

خطا در برقراری ارتباط با پایگاه‌داده

احتمالاً نام کاربری یا رمز عبورتان در wp-config.php اشتباه است یا ارتباط با پایگاه‌داده به هر دلیلی در localhost برقرار نیست. ممکن است پایگاه‌داده شما از دسترس خارج شده باشد.

• مطمئن هستید که نام کاربری و رمزعبور شما درست هستند؟
  • اطمیمنان دارید که نام میزبان را درست تایپ کرده‌اید؟
  • آیا از کارکرد درست پایگاه‌داده سرور اطمینان دارید؟

اگر از معنی دقیق این واژگان مطمئن نیستید، احتمالا باید با مدیر سرویس میزبانی خود تماس بگیرید. در صورتی که به کمک بیشتری نیاز دارید، می‌توانید در انجمن پشتیبانی وردپرس به دنبال یافتن راه‌حل باشید.

تلاش دوباره

واقعا موندم باید چیکار کنماگه کسی میدونه راهنماییم کنه طبق اموزش نصبشم انجام دادم.قدیم نصبش کردم ولی الان این ارور میدم با تشکر

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، سجاد82 گفته است :

سلام خسته نباشید من رویه زامپ سرور مجازی وورد پرسو ریختع بودم به خوبی کارمیکرد. اومدم الان زدم پاک کردم وورد پرسو و دوباره نصبش کردم که این مشکل به من میگه

خطا در برقراری ارتباط با پایگاه‌داده

احتمالاً نام کاربری یا رمز عبورتان در wp-config.php اشتباه است یا ارتباط با پایگاه‌داده به هر دلیلی در localhost برقرار نیست. ممکن است پایگاه‌داده شما از دسترس خارج شده باشد.

• مطمئن هستید که نام کاربری و رمزعبور شما درست هستند؟
  • اطمیمنان دارید که نام میزبان را درست تایپ کرده‌اید؟
  • آیا از کارکرد درست پایگاه‌داده سرور اطمینان دارید؟

اگر از معنی دقیق این واژگان مطمئن نیستید، احتمالا باید با مدیر سرویس میزبانی خود تماس بگیرید. در صورتی که به کمک بیشتری نیاز دارید، می‌توانید در انجمن پشتیبانی وردپرس به دنبال یافتن راه‌حل باشید.

تلاش دوباره

واقعا موندم باید چیکار کنماگه کسی میدونه راهنماییم کنه طبق اموزش نصبشم انجام دادم.قدیم نصبش کردم ولی الان این ارور میدم با تشکر

وقت بخیر

ابتدا از طریق هاست نام فایل wp-config-sample.php رو به wp-config.php تغییر بدید

بعد برید و روی دکمه edit بزنید تا ویرایش کنید فایل رو

عبارت data username رو پیدا کنید و تغییر بدید به نام دیتابیستون و بقیه موارد هم به همین شکل و ذخیره کنید و ادرس سایت رو بزنید و راه اندازی کنید.

لینک به ارسال
در هم اکنون، Mhnz گفته است :

وقت بخیر

ابتدا از طریق هاست نام فایل wp-config-sample.php رو به wp-config.php تغییر بدید

بعد برید و روی دکمه edit بزنید تا ویرایش کنید فایل رو

عبارت data username رو پیدا کنید و تغییر بدید به نام دیتابیستون و بقیه موارد هم به همین شکل و ذخیره کنید و ادرس سایت رو بزنید و راه اندازی کنید.

یه جایی هست ویدیو بگه من متوجه نشدم حرفه ای هم نیستم. یه کم بیشتر راهنماییی میکیند مسیرارو

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، سجاد82 گفته است :

یه جایی هست ویدیو بگه من متوجه نشدم حرفه ای هم نیستم. یه کم بیشتر راهنماییی میکیند مسیرارو

سلام به انجمن خوش آمدید

https://www.aparat.com/v/ZKk1E

لینک به ارسال
  • asadiy4n عنوان را به مشکل در نصب وردپرس روی XAMPP تغییر داده است

ببینید خیلی راحت هست شما اول یک دیتابیس ایجاد میکنید مثال با نام mydbfirst

بعد داخل wp-config وردپرس به این شکل عمل می کنید

define( 'DB_NAME', 'mydbfirst' );

/** MySQL database username */
define( 'DB_USER', 'root' );

/** MySQL database password */
define( 'DB_PASSWORD', '' );

/** MySQL hostname */
define( 'DB_HOST', 'localhost' );

و بعد مراحل نصب آغاز میشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...