رفتن به مطلب

افزونه المنتور

پست های پیشنهاد شده

سلام وخسته نباشید

یک سوال دارم. میخواستم با المنتور یک کاتالوگ بسازم که دارای شماره صفحه باشه.

یعنی در صفحه اول 12 عدد المان عکس قرار میدیم که با کلیک روی عکس وارد لینک مربوطه می شوند. و صفحه 2 هم دارای 12 عدد المان عکس می باشد.

من قبلا تو ویژوال کامپور تب ها رو انتخاب میکردم و توش عکس ها رو میذاشتم. الان بنا به دلایلی باید از المنتور استفاده کنم. میشه بفرمایید چجوری میتونم یک برگه دارای شماره صفحه بسازم؟

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، Ali1ta گفته است :

سلام وخسته نباشید

یک سوال دارم. میخواستم با المنتور یک کاتالوگ بسازم که دارای شماره صفحه باشه.

یعنی در صفحه اول 12 عدد المان عکس قرار میدیم که با کلیک روی عکس وارد لینک مربوطه می شوند. و صفحه 2 هم دارای 12 عدد المان عکس می باشد.

من قبلا تو ویژوال کامپور تب ها رو انتخاب میکردم و توش عکس ها رو میذاشتم. الان بنا به دلایلی باید از المنتور استفاده کنم. میشه بفرمایید چجوری میتونم یک برگه دارای شماره صفحه بسازم؟

با سلام

میتونید شماره صفحه رو با استفاده از ویجت سربرگ به صورت دستی وارد کنید و نامک برگه رو هم مطابق با شماره صفحه تنظیم کنید.

ویرایش شده توسط Mhnz
لینک به ارسال
در 39 دقیقه قبل، Ali1ta گفته است :

اول ممنونم بابت پساخگوییتون

فک میکنم شاید من منظورتونو متوجه نشدم

و منظور من ساخت چیزی شبیه به عکس در پیوست می باشد. آیا با توحه به راهکار شما میشه بدین شکل ساخت؟

2020-10-07_21-35-21.png

خواشه میکنم

میتونید این دکمه صفحات رو برای هر صفحه بزارید و بهشون لینک صفحه رو مطابق با شماره صفحه بدید.

برای دکمه فعال هم میتونید در صفحه موردنظر رنگ دکمه صفحه مربوطه رو تغییر بدید.

لینک به ارسال

منظور شما این هستش که برای هر یک شماره یک برگه بسازم؟ و بعدش انتشار بدم؟

خب اینکه زیر هم منتشر میشن!

من میخوام اینجوری باشه که روی دکمه هر صفحه کلیک کنم اون صفحه باز بشه. شاید علم من کم هستش و متوجه نمیشم. امکانش هست یکم برام بازش کنید که چیکار کنم؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...