رفتن به مطلب

خطای 404 افزونه

پست های پیشنهاد شده

سلام به انجمن خوش آمدید.

خب وقتی یک صفحه رو پاک کنیذ لینک پاک میشه و قطعا اون لینک 404 میشه . الان شما میخواید چه کاری انجام بدید؟ شاید سوالتون رو خوب مطرح نکردید

لینک به ارسال

دوباره که افزونه رو فعال می کنم صفحه رو ایجاد میکنه و من دوباره لینک می دهم ولی 404 می دهد

دفعه قبل که گیر کرده بودم وردپرس رو ریست کردم بعد دوباره افزونه رو نصب کردم درست شد امکانش هست جایی غیر بانک خود افزونه که مثلا بگه افزونه قبلا نصب بوده و احتیاج به ساخت دوباره برگه ها نیست

لینک به ارسال
در 15 ساعت قبل، m.m.o1 گفته است :

دوباره که افزونه رو فعال می کنم صفحه رو ایجاد میکنه و من دوباره لینک می دهم ولی 404 می دهد

دفعه قبل که گیر کرده بودم وردپرس رو ریست کردم بعد دوباره افزونه رو نصب کردم درست شد امکانش هست جایی غیر بانک خود افزونه که مثلا بگه افزونه قبلا نصب بوده و احتیاج به ساخت دوباره برگه ها نیست

معمولا افزونه های جداولی را در دیتابیس ایجاد میکنن و تنظیمات ذخیره میشه به همین دلیل وقتی افزونه را حذف میکنی و دوباره نصب میکنی میبینی همون تنظیمات قبلی وجود داره.

راحترین کار اینه خودتون اون برگه را ایجاد کنی و شورت کدی که افزونه داره را در اون صفحه قرار دهید. اینطوری مشکل 404 شما حل میشه.

اگر نمیدونی چه شورت کدی باید قرار بدی اموزش افزونه را در گوگل سرچ کن معمولا سایت کامل توضیح دادن که باید چیکار کنی

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، m.m.o1 گفته است :

تو اینترنت گشتم شورت کد مورد نظر نبود

تو فورمی که خودش ساخت نگاه کردم شورت کدش بود ولی کار نمی کرد

نام افزونه را بگید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...