رفتن به مطلب

مشکل آپلود تصاویر در نرم افزار cuteftp

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من یه فروشگاه اینترنتی کتاب دارم و از این نرم افزار(cuteftp) برای اپلود عکس جلد  کتاب ها استفاده می کنم زمانیکه نوبت چاپ کتاب عوض میشه جلد کتاب هم عوض میشه و من میخوام عکس جدید رو جایگزین کنم اما وقتی عکس جدید رو اپلود میکنم عکس قبلی از بین میره و عکس جدید هم ست نمیسه و کتابا بدون عکس می مونن ،لطفا کمک کنید این مشکل رو حل کنیم.

لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش آمدید

در 4 ساعت قبل، eliii گفته است :

وقتی عکس جدید رو اپلود میکنم عکس قبلی از بین میره

این مورد که دلیلش اسم مشابه هست و نسخه جدید جایگزین قبلی میشه

در 4 ساعت قبل، eliii گفته است :

عکس جدید هم ست نمیسه و کتابا بدون عکس می مونن

از طریق هاست چک کنید (هم انتقال و هم نمایش عکس) ببینید بعد از انتقال عکس سالم هست یا خیر و از نسخه بروز نرم افزار هم استفاده کنید

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، eliii گفته است :

سلام دوستان من یه فروشگاه اینترنتی کتاب دارم و از این نرم افزار(cuteftp) برای اپلود عکس جلد  کتاب ها استفاده می کنم زمانیکه نوبت چاپ کتاب عوض میشه جلد کتاب هم عوض میشه و من میخوام عکس جدید رو جایگزین کنم اما وقتی عکس جدید رو اپلود میکنم عکس قبلی از بین میره و عکس جدید هم ست نمیسه و کتابا بدون عکس می مونن ،لطفا کمک کنید این مشکل رو حل کنیم.

سلام. وردپرس وقتی تصویری رو از داخل بخش کتابخانه چند رسانه ای آپلود کنید، داخل دیتابیس هم مشخصاتش رو ذخیره میکنه و در همون زمان هم از تصویر ابعاد مختلفی میسازه. اینکه بخواید آپلود کنید قطعا جواب نمیده بصورت پیشفرض و باید حتما یکی یکی به محصولات اختصاص داده بشه تصاویر.

این افزونه قابلیتهایی برای چنین مواردی داره ولی باید چک کنید که به کارتون میاد یا خیر. افزونه صرفا فایلهایی که آپلود کنید رو به دیتابیس وردپرس معرفی میکنه و ابعاد جدید رو میسازه ولی فکر میکنم بازم باید دستی تصاویر رو تغییر بدید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...