رفتن به مطلب

انتقال برگه از قالبی به قالب دیگر

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید.

پوزش میخوام شاید عنوان مناسبی انتخاب نکردم. سوالم این هستش یه برگه رو چطور باید از یه قالب وردپرس به قالب دیگه انتقال داد؟

برگه هایی که میگم برای نمایش قیمت های روز . نمایش فال و اینچنینی هستند از یه سایت بزرگه دیگه. من قالبی که خریدم این برگه هارو از اون سایت فراخوانی کرده داخل قالبم اما چون مشکلات زیادی داره اون قالب یه قالب دیگه خریداری کردم حالا میخوام این برگه ها رو به قالب جدیدم انتقال بدم در واقع کد و ساختار برگه هارو دارم اما نمیدونم چطوری باید بذارم که داخل قالب جدید نمایششون بده چون به همین شکل که آپلودش میکنم داخل برگه ها داخل قسمت قالب برگه نمایش داده میشه اما وقی وارد برگه میشی مینویسه خطای وردپرس.

یا اینکه اگر این کار مشکل هستش روش دیگش چطوری از اون سایت اولی این داده ها رو داخل سایت خودم داخل یک برگه قرار بدم؟ ممنون میشم کسی میتونه راهنمایی کنه.

لینک به ارسال
در 50 دقیقه قبل، asadiy4n گفته است :

سلام

من دقیقا متوجه نشدم، برگه چه ربطی به قالب داره ؟ با تغییر قالب که برگه ها تغییری در محتواشون ایجاد نمیشه!

منظورتون قالب برگه هست ؟

سلام

بله نوشتم. کد و ساختار برگه ها همون قالبشون داخل قالب اولی هست میخوام به قالب دیگه انتقالشون بدم قالب این برگه هایی که گفتم رو؟

لینک به ارسال
در 14 دقیقه قبل، asadiy4n گفته است :

خطایی که دریافت میکنید چی هست؟ debug رو فعال کنید.

و اینکه کدتون رو هم باید بذارید

قالب برگه رو قرار بدم به جز اون از قالب جدید باید کد کدوم فایل رو قرار بدم ؟

در واقع لینک اون سایت مرجع داخل برگه کد قالب قبل هستش و من نمیدونم چطور باید داخل قالب جدید قالب اون برگرو بسازم و لینک اون صفحه سایت مرجع رو کجاش قرار بدم.

لینک به ارسال

سلام

شما باید کمی کدنویسی بدونید،

راهش اینه که کدهایاون برگه ها رو از داخل پوسته تون بگیرید، یک قالب برگه در پوسته جدید ایجاد و کدها رو توی اون بزارید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...