رفتن به مطلب

مشکل در فروش محصولات عدم موجودی در انبار

پست های پیشنهاد شده

سلام و وقت بخیر من یه سایت فروشگاهی وردپرس ووکامرس دارم خداروشکر فروش مناسبی هم داریم یه مشکل داریم اینکه یه محصول رو عدم موجودی می زنیم که سفارش نیاد مثلا براش ویژگی ادد کردیم رنگ بندی مثلا رنگ قرمزش رو عدم موجودی در انبار می زنیم خودمون تست می کنیم عدم موجودی هستش اما باز داره از این محصول این رنگ سفارش میاد

اینکه ووکامرس آپدیت و بروزرسانی می کنیم امکان داره وقتی بروز میشه این عدم موجودی هم برداشته بشه؟! از کجا می تونه باشه

آیا افزونه ای چیزی هستش که بشه کلا ویژگی محصولی که ادد کردیم رو عدم موجودی کنیم اصلا سفارش نیاد!

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۹/۷/۱۳ در 17:53، Morteza گفته است :

سلام

اینجا رو برررسی کنید

ممنون از پاسخی که ارسال کردید دقیقا مشکلی که یوزر مطرح کرده بود مشکل من هستش ولی پاسخ هایی که داده شده بود

دوتا افزونه معرفی شده بود که کلا دکمه اضافه به سبد خرید را کلا مخفی میکنه

و چند نفر هم قطعه کد داده بودن که اونم همینکارو رو می کرد و با ووکامرس جدید هم سازگار نبود

من می خوام وقتی که محصول رو عدم موجود در انبار یا 0 می کنم فقط تو این حالت دکمه ثبت سفارش حذف بشه

لینک به ارسال
در 15 ساعت قبل، saeedsami91 گفته است :

ممنون از پاسخی که ارسال کردید دقیقا مشکلی که یوزر مطرح کرده بود مشکل من هستش ولی پاسخ هایی که داده شده بود

دوتا افزونه معرفی شده بود که کلا دکمه اضافه به سبد خرید را کلا مخفی میکنه

و چند نفر هم قطعه کد داده بودن که اونم همینکارو رو می کرد و با ووکامرس جدید هم سازگار نبود

من می خوام وقتی که محصول رو عدم موجود در انبار یا 0 می کنم فقط تو این حالت دکمه ثبت سفارش حذف بشه

سلام. وارد ویرایش محصول بشید، در قسمت اطلاعات محصول در بخش متغیرها چک کنید که پیشفروض فعال نباشه. در اکثر مواقع چنین مشکلی برای اینه که پیشفروش محصول رو فعال کردید.تصویر ضمیمه رو مشاهده کنید.

1.png

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...