رفتن به مطلب

ایندکس شدن در گوگل

بنده

پست های پیشنهاد شده

در 20 دقیقه قبل، بنده گفته است :

سلام ببخشید من سایت خودمو تو گوگل وب مستر ایندکس و چندتا برگه های سایت خودمو ولی بعد از گذشت 6 و 7 ساعت هنوز ایندکس نشده ؟

سلام سایتتونو با url به صورت زیر در گوگل سرچ کردین ببینین چیزی میاد یا نه؟

site:yoursite.com

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، بنده گفته است :

هنوز نشده میشه کمک کنید

سلام. inspect url اگه منظورتونه اصلا ملاک ایندکس شدن سریع نیست. شما با اینکار به گوگل میگید که این صفحه رو اگه صلاح دونست خارج از صف بررسی معمول، بررسی کنه. اصلا نمیشه زمانی مشخص کرد براش. تازه اونم وقتی بررسی کنه تضمینی برای ایندکس نیست. صفحات اول به دیتابیس گوگل اضافه میشن و هر وقت همه پارامترهای مد نظر گوگل رو پاس کرد ایندکس میشه. الان سایتتون خیلی کنده، سرعت یه فاکتور مهم سئو هست. بنظرم بجای تعجیل در این کار، روی سرعت و... کار کنید و منتظر باشید گوگل کارش رو بکنه.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...
در در ۱۳۹۹/۷/۱۶ در 05:23، yazdaniwp گفته است :

سلام. inspect url اگه منظورتونه اصلا ملاک ایندکس شدن سریع نیست. شما با اینکار به گوگل میگید که این صفحه رو اگه صلاح دونست خارج از صف بررسی معمول، بررسی کنه. اصلا نمیشه زمانی مشخص کرد براش. تازه اونم وقتی بررسی کنه تضمینی برای ایندکس نیست. صفحات اول به دیتابیس گوگل اضافه میشن و هر وقت همه پارامترهای مد نظر گوگل رو پاس کرد ایندکس میشه. الان سایتتون خیلی کنده، سرعت یه فاکتور مهم سئو هست. بنظرم بجای تعجیل در این کار، روی سرعت و... کار کنید و منتظر باشید گوگل کارش رو بکنه.

inspect url برای من غیرفعال شده. نمیدونم در کل غیر فعال شده یا فقط برای من اینطوریه

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، manihamrah گفته است :

باید نام سایت رو سرچ کنید، ببینید چند تا ایندکس شده

البته چند روز هست که یکمقدار ایندکس ها مشکل داره و خود گوگل هم در توییتر اعلام کرده

بنظرم از روش های دیگه ای استفاده کنید برای لینک سازی جواب بهتری میگیرید :)

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، sir1 گفته است :

inspect url برای من غیرفعال شده. نمیدونم در کل غیر فعال شده یا فقط برای من اینطوریه

خیر چند روز هست که گوگل اطلاع رسانی کرده بابت یک سری ایرادات، request index رو غیر فعال کرده و مشخص هم نیست که چه زمانی حل میشه :)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...