رفتن به مطلب

پیدا نشدن سایت مپ

software

پست های پیشنهاد شده

درود

من با استفاده از wordpress seo سایت مپ رو ساختم اما زمانی که به آدرس سایت مپ میرم ارور 404 میده.

لینک سایت مپ sitemap

با تشکر.

لینک به ارسال

تو تنظیمات افزونه یه گزینه هست که باید تیکش خورده باشه دقیقا عنوانش یادم نیست اما تو بخش نقشه سایت می تونید پیداش کنید فکر کنم اولین گزینه بود

لینک به ارسال

تو تنظیمات افزونه یه گزینه هست که باید تیکش خورده باشه دقیقا عنوانش یادم نیست اما تو بخش نقشه سایت می تونید پیداش کنید فکر کنم اولین گزینه بود

می دونم منظور شما چی هست اما به اون گزینه هم ربط نداره.

لینک به ارسال

ساب فولدر

http://www.psd-center.com/tutorial

ساب دامین

http://tutorial.psd-center.com/

شما از دومی استفاده کردید و بدیهیه که باید براش از افزونه های خودش استفاده کنید

لینک به ارسال

من از افزونه وردپرس سئو برای ساب دامین استفاده کردم منظورتون این هست که افزونه بخصوصی برای ساب دامین هست؟

لینک به ارسال

منظور منم دقیقاً همینه که شما وقتی ساب دامین می سازید مثل این هست که یک دامنه مجزا تشکیل داده اید - بنا براین باید براش از ابزار و افزونه ی خودش مجزا استفاده کنید

حالا شما برای این ساب دامین "tutorial" از افزونه ی مجزای مپ ساز استفاده کردید؟ یا از همون افزونه ی داخل دامین اصلی برای ساخت مپ این ساب دامین هم استفاده می کنید؟

لینک به ارسال

شما یک وردپرس مجزا برای ساب نصب کردید . برای اون افزونه ای جدا باید نصب کنید . اگر به درستی wordpress seo رو روی وردپرس ساب دامین نصب کردید و جواب نداد و 404 میده سعی کنید از افزونه های دیکه استفاده کنید ببینید مشکلتون رو حل مبکنه یا نه .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...