رفتن به مطلب

عدم نمایش عکس

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید

من یک مشکلی خوردم که از هر کسی پرسیدم نتونست حل کنه

من قالب سایتم رو عوض کردم و حدود 80 تا مقاله دارم توی سایت که فقط 2 تاش عکس شاخصش هست و مابقی نمایش داده نمیشه

رفتم توی Cpanel و در پوشه آپلود مخصوص سایت رو دیدم که عکس هایی که نمایش داده نمیشه هستش ولی توی کتابخانه وردپرسم نیست

میشه لطفا راهنمایی بفرمایید چطوری عکس های داخل پوشه آپلود رو وارد کتابخانه وردپرس کنم؟

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام ممنونم. ببخشید من دیدم کسی جواب نمیده ناامید شدم

قالب جدید OceanWp هستش

ولی قالب طراحی شدس

درست نشد

خیلی جالبه همه عکس ها داخل پوشه آپلود هستش ولی در کتابخانه هیچی نیستش

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۹/۷/۸ در 13:36، Ali1ta گفته است :

سلام و خسته نباشید

من یک مشکلی خوردم که از هر کسی پرسیدم نتونست حل کنه

من قالب سایتم رو عوض کردم و حدود 80 تا مقاله دارم توی سایت که فقط 2 تاش عکس شاخصش هست و مابقی نمایش داده نمیشه

رفتم توی Cpanel و در پوشه آپلود مخصوص سایت رو دیدم که عکس هایی که نمایش داده نمیشه هستش ولی توی کتابخانه وردپرسم نیست

میشه لطفا راهنمایی بفرمایید چطوری عکس های داخل پوشه آپلود رو وارد کتابخانه وردپرس کنم؟

سلام. وجود فایلهای تصویر صرفا در مسیر uploads کفایت نمیکنه. احتمالا تغییراتی داخل دیتابیس داشتید. این افزونه رو نصب و تست کنید احتمالا مشکلتون حل میشه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...