رفتن به مطلب

باکس اطلاعات

amirakbarii

پست های پیشنهاد شده

سلام 
چجوری می تونم برای سایتمون همچین چیزی درست کنم 
یه سوال دیگه وقتی می خوام خیریه مون رو توی گوگل مپ اد کنم نمی زاره و میگه شما تحریمید پس بقیه چوری بیزینسشون رو اد کردن؟

image.thumb.png.7a59928991aac77f763f115d934fc017.png

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، amirakbarii گفته است :

سلام 
یه سوال دیگه وقتی می خوام خیریه مون رو توی گوگل مپ اد کنم نمی زاره و میگه شما تحریمید پس بقیه چوری بیزینسشون رو اد کردن؟

نیاز نیست شما حتما به عنوان یک اکانت بیزینسی مکان رو ادد کنید , کافیه برید توی گوگل مپ , add a missing place و مکان مورد نظر خودتون رو اضافه کنید , بعد از تایید گوگل در نقشه نمایش داده میشه 

اگر نیاز دارید از این امکان استفاده کنید , باید اکانت جدید گوگل با ای پی غیر از ایران بسازید و نوع اکانت رو , اکانت برای مدیریت بیزینس انتخاب کنید , در این صورت گزینه هایی که با اکانت عادیتون وجود نداشته فعال میشه 

اما در کل روی نقشه ایران این امکانات غیرفعاله و مکان یابی دستگاه رو که روشن کنید و بخواید کاری انجام بدید نمیتونید , شاید الان این محدودیت برداشته شده میتونید با روشی که گفتم تست کنید

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، amirakbarii گفته است :

سلام 
چجوری می تونم برای سایتمون همچین چیزی درست کنم 

image.thumb.png.7a59928991aac77f763f115d934fc017.png

سلام منم برای شرکت کسب و کار خاستم بسازم میگه کشور شما تحریمه قبول نمیکرد

اما امروز صبح از نقشه گوگل به همین روشی ک دوستمون بالا گفت add a missing place رو میزنی اون مکانی ک هستی انتخاب میکنی

اسم و تلفن و... وارد میکنی در اخر تایید میزنی

ایمیل برات میاد

من بعد از 5 دقیقه اومد به انگلیسی نوشته بود ک مکان مکان شما تایید شد تا کمتر از 24 ساعت در گوگل نشان داده میشود

الان حدود 7 ساعت گذشته و الان توی گوگل اونجوری میاد :))

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...