رفتن به مطلب

ویرایش دستی اطلاعات دریافتی توسط افزونه

پست های پیشنهاد شده

درود بر شما

من یک افزونه برای اعتبارسنجی مدارک صادر شده نصب کردم. اول یک مدرک صادر کرده و در اون ثبت کردم. بعد یکسری تغییراتی توی افزونه ایجاد کردم و در اصل شخصی سازی کردم. مثلا یه فیلدی داشت که تاریخ صدور مدرک رو از طریق datepicker پر می‌کرد. چون تاریخش میلادی بود من اومدم کدها رو تغییر دادم و تاریخ خورشیدی رو به صورت دستی ثبت می‌کنم. الان می‌خوام تاریخ اولین مدرک رو که به صورت میلادی ثبت شده تغییر بدم و خورشیدی کنم. این اطلاعات کجای دیتابیس ذخیره میشه؟

این رو اضافه کنم چون مدرک رو صادر و تحویل دادم و کد اعتبارسنجی به صورت رندم توسط افزونه تولید میشه امکان حذف و ثبت دوباره وجود نداره و متاسفانه بخش ویرایش هم کار نمی‌کنه. نمی دونم بخاطر تغییراتی که ایجاد کردم اینطور شده یا کلا مشکل داشته چون بخش حذف کار می کنه بعید می دونم مشکل از من باشه.

اگر لطف کنید و راهنمایی کنید ممنون میشم.

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، karimi گفته است :

درود بر شما

من یک افزونه برای اعتبارسنجی مدارک صادر شده نصب کردم. اول یک مدرک صادر کرده و در اون ثبت کردم. بعد یکسری تغییراتی توی افزونه ایجاد کردم و در اصل شخصی سازی کردم. مثلا یه فیلدی داشت که تاریخ صدور مدرک رو از طریق datepicker پر می‌کرد. چون تاریخش میلادی بود من اومدم کدها رو تغییر دادم و تاریخ خورشیدی رو به صورت دستی ثبت می‌کنم. الان می‌خوام تاریخ اولین مدرک رو که به صورت میلادی ثبت شده تغییر بدم و خورشیدی کنم. این اطلاعات کجای دیتابیس ذخیره میشه؟

این رو اضافه کنم چون مدرک رو صادر و تحویل دادم و کد اعتبارسنجی به صورت رندم توسط افزونه تولید میشه امکان حذف و ثبت دوباره وجود نداره و متاسفانه بخش ویرایش هم کار نمی‌کنه. نمی دونم بخاطر تغییراتی که ایجاد کردم اینطور شده یا کلا مشکل داشته چون بخش حذف کار می کنه بعید می دونم مشکل از من باشه.

اگر لطف کنید و راهنمایی کنید ممنون میشم.

سلام. بنظرتون نباید اسم افزونه رو میگفتید تا بدونیم دقیقا چیه؟ :)

در کل اگه طبق استاندارد وردپرس کار کرده باشه باید داخل جدول wp_postmeta باشه. شماره اون پست رو دربیارید و داخل اون جدول دنبالش باشید.

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۹/۷/۱ در 21:25، yazdaniwp گفته است :

سلام. بنظرتون نباید اسم افزونه رو میگفتید تا بدونیم دقیقا چیه؟ :)

در کل اگه طبق استاندارد وردپرس کار کرده باشه باید داخل جدول wp_postmeta باشه. شماره اون پست رو دربیارید و داخل اون جدول دنبالش باشید.

ممنون چک می‌کنم. نام افزونه هم Certificate Verification است.

لینک به ارسال
در 10 دقیقه قبل، karimi گفته است :

ممنون چک می‌کنم. نام افزونه هم Certificate Verification است.

خواهش میکنم. باید داخل جدول wp_segwitz_course_certificates دنبالش بگردید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...