رفتن به مطلب

درخواست ساخت پلاگین استعلام قیمت

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخیر 

من به پلاگینی برای ووکامرس نیاز دارم که در کنار سبد خرید بخشی هم باشه با عنوان استعلام قیمت 

محصولاتی که قیمت دارند همانند روال عادی کارهای افزودن به سبد خرید و پرداخت و ... صورت بگیره 

اما محصولاتی که قیمت ندارن رو بیاد 1 دکمه دقیقاً همون جای افزودن به سبد خرید اضافه کنه که محصول اضافه بشه به لیست استعلام قیمت و در آخر هم با دادن شماره تماس و نام ونام خانوادگی استعلامش ثبت بشه و پس از بررسی باهاش تماس بگیریم و قیمت محصولاتی که خواسته رو بهش اعلام کنیم .

نمونه استعلام قیمت در سایت زیر اجرا شده و منم دقیقاً همچین چیزی میخوام ( با همین متد و روش ) 

https://drtamin.com/

عزیزانی که توانایی انجامش رو دارند لطفاً در پیام خصوصی قیمت رو اعلام کنند 

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، M.Hajloo گفته است :

سلام وقت بخیر 

من به پلاگینی برای ووکامرس نیاز دارم که در کنار سبد خرید بخشی هم باشه با عنوان استعلام قیمت 

محصولاتی که قیمت دارند همانند روال عادی کارهای افزودن به سبد خرید و پرداخت و ... صورت بگیره 

اما محصولاتی که قیمت ندارن رو بیاد 1 دکمه دقیقاً همون جای افزودن به سبد خرید اضافه کنه که محصول اضافه بشه به لیست استعلام قیمت و در آخر هم با دادن شماره تماس و نام ونام خانوادگی استعلامش ثبت بشه و پس از بررسی باهاش تماس بگیریم و قیمت محصولاتی که خواسته رو بهش اعلام کنیم .

نمونه استعلام قیمت در سایت زیر اجرا شده و منم دقیقاً همچین چیزی میخوام ( با همین متد و روش ) 

به نظرم یک قسمت پشتیبانی آنلاین قرار بدید با این افزونه های موجود و قبل از سفارش کالا , داخل سایت درج کنید که به علت نوسان قیمت بازار , قبل از ثبت سفارش , از طریق پشتیبانی انلاین قیمت های جدید رو استعلام بگیرید ! 

به این صورت شما هر زمان که بودید پاسخگو خواهید بود , زمانی هم که نبودید از طریق پیامی که گذاشتن برای شما , با مشتری تماس میگیرید 

فرمی که این سایت گذاشته بدون کپچا هستش و میشه بی نهایت براش درخواست استعلام قیمت ارسال کرد که از نظر من این یک مشکله 

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، M.Hajloo گفته است :

سلام وقت بخیر 

درود

میتونید از فرم ارتباط با ما استفاده کنید و نام فیلد ها رو تغییر بدید.

ویرایش شده توسط Mhnz
لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، mrwebmaster گفته است :

به نظرم یک قسمت پشتیبانی آنلاین قرار بدید با این افزونه های موجود و قبل از سفارش کالا , داخل سایت درج کنید که به علت نوسان قیمت بازار , قبل از ثبت سفارش , از طریق پشتیبانی انلاین قیمت های جدید رو استعلام بگیرید ! 

به این صورت شما هر زمان که بودید پاسخگو خواهید بود , زمانی هم که نبودید از طریق پیامی که گذاشتن برای شما , با مشتری تماس میگیرید 

فرمی که این سایت گذاشته بدون کپچا هستش و میشه بی نهایت براش درخواست استعلام قیمت ارسال کرد که از نظر من این یک مشکله 

:blink::blink:

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، Mhnz گفته است :

درود

میتونید از فرم ارتباط با ما استفاده کنید و نام فیلد ها رو تغییر بدید.

:mellow::mellow:

لینک به ارسال

عزیزان دنبال اون فرم صفحه اصلی نیستم 

منظور از بررسی اون سایت این هست که وارد محصولاتش بشید و روال ثبث یک یا چند محصول را برای استعلام گرفتن ببینید و ...

لینک به ارسال

سلام
اگر پروپوزال یا مستندات کاملتری از این پروژه دارید برای بنده خصوصی ارسال کنین تا شما رو به یکی از دوستان متصل کنم.

لینک به ارسال
  • 7 ماه بعد...
در در ۱۳۹۹/۷/۱ در 19:03، Morteza گفته است :

سلام
اگر پروپوزال یا مستندات کاملتری از این پروژه دارید برای بنده خصوصی ارسال کنین تا شما رو به یکی از دوستان متصل کنم.

من هم همچین افزونه ای نیاز دارم که هم برای بعضی کالا قیمت و مسیر رفتن به سبد خرید  و درگاه 

برای یکسری کالاها فقط استعلام قیمت را نشان دهد و فرم را پر کنند.

ممنون میشم راهمایی و یا برای سفارش قیمت بفرمایید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...