رفتن به مطلب

خطای General HTTP error

morteza124

پست های پیشنهاد شده

سلام و روز خوش . خطایی مبنی بر General HTTP error برای سایت مپ معرفی شده به گوگل برای من بوجود آمده برای قسمت صفحات .

من فایل robots.txt را به گوگل معرفی کردم و در آن عدم دسترسی به صفحات را وارد نکردم

همچنین در افزونه یوآست هم مشخص شده که روبات های گوگل به این صفحات دسترسی داشته باشند و محتوای آنها را به داخل گوگل ایندکس کنند. 

چطور می تونم این مسایل را برطرف کنم؟

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، morteza124 گفته است :

سلام و روز خوش . خطایی مبنی بر General HTTP error برای سایت مپ معرفی شده به گوگل برای من بوجود آمده برای قسمت صفحات .

من فایل robots.txt را به گوگل معرفی کردم و در آن عدم دسترسی به صفحات را وارد نکردم

همچنین در افزونه یوآست هم مشخص شده که روبات های گوگل به این صفحات دسترسی داشته باشند و محتوای آنها را به داخل گوگل ایندکس کنند. 

چطور می تونم این مسایل را برطرف کنم؟

سلام. آدرس وبسایتتون رو به اشتراک بذارید اینجا تا قابل بررسی باشه.

لینک به ارسال
  • 6 ماه بعد...
  • 1 سال بعد...

سلام سای من هم همین مشکل رو داره هر کاری کردم درست نشد

mesejeydari.ir

We encountered an error while trying to access your sitemap. Please ensure that your sitemap is present at the specified address and is not blocked to Google. See our help center for more debugging help.

این ارور رو میده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...