رفتن به مطلب

درخواست افزونه به روز شده ای پارسی دیت

پست های پیشنهاد شده

با سلام و وقت بخیر خدمت تمام اساتید عزیز وردپرس فارسی. یک درخواست از شما عزیزان دارم با توجه به وجود این همه متخصص وردپرس در ایران واقعا جای ناراحتی داره که یک افزونه کامل و جامع برای فارسی سازی وردپرس نداریم.

افزونه پارسی دیت که زحمت کشیدید و درستش کردید نزدیک به ده ماهه که اپدیت نشده و مشکل اصلیش تداخلش با حالت Ajax افزونه گرویتی فرمزه. یعنی وقتی این افزونه فارسی رو نصب میکنیم دیگه نمیتونیم حالت آیجکس داشته باشیم.

مورد بعدی که برای دوتا سایت به چشمم دیدم مشکل در تگ های وردپرس هستش که کل تگ هارو به هم میچسوبه. در حالت عادی باید بین هر برچسب یک ویرگول انگلیسی به این شکل باشه "," ولی وقتی افزونه فارسی ساز رو نصب میکنیم اون ویرگوله میشه فارسی به این شکل "،" و کل تگ ها رو به هم میچسوبه.

اپدیت وردپرس به نسخه 5.5 این مشکلات رو با فارسی ساز ها داره جالبه که وقتی این فارسی ساز هارو غیر فعال میکنیم مشکل برطرف میشه.

آیا امکان داره این مشکلات رو برطرف کنید؟ یا اینکه افزونه فارس ساز دیگه ای رو سراغ دارید که بشه باهاش کار کرد و این مشکلات رو نداشت؟

با تشکر از همگی

لینک به ارسال

سلام برای مورد دوم

در 20 دقیقه قبل، chetorir گفته است :

ردپرس هستش که کل تگ هارو به هم میچسوبه. در حالت عادی باید بین هر برچسب یک ویرگول انگلیسی به این شکل باشه "," ولی وقتی افزونه فارسی ساز رو نصب میکنیم اون ویرگوله میشه فارسی به این شکل "،" و کل تگ ها رو به هم میچسوبه.

لینک زیر رو ببینید

https://codex.wordpress.org/Function_Reference/the_tags

و تغییراتی که میتونید اعمال کنید

<?php the_tags( 'Tags: ', ', ', '<br />' ); ?> 
<?php the_tags( 'Social tagging: ',' > ' ); ?>
<?php the_tags( 'Tagged with: ', ' • ', '<br />' ); ?>
<?php the_tags( '<ul><li>', '</li><li>', '</li></ul>' ); ?>

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، asadiy4n گفته است :

سلام برای مورد دوم

لینک زیر رو ببینید

https://codex.wordpress.org/Function_Reference/the_tags

و تغییراتی که میتونید اعمال کنید

<?php the_tags( 'Tags: ', ', ', '<br />' ); ?> 
<?php the_tags( 'Social tagging: ',' > ' ); ?>
<?php the_tags( 'Tagged with: ', ' • ', '<br />' ); ?>
<?php the_tags( '<ul><li>', '</li><li>', '</li></ul>' ); ?>

سلام وقتتون بخیر؛ خیلی ممنونم از راهنماییتون فقط یک سوال این کدهارو باید دقیقا کجا استفاده کنم؟ آیا باید همشون رو اضافه کنم یا فقط یکیشون کفایت میکنه؟

لینک به ارسال

سلام

مورد اول که بابت گرویتی فرمز هست به دلیل این هست که گرویتی در خروجی که رندر میکنه ایجکس رو فراخوانی میکنه و برای همین به عنوان محتوا، پارسی دیت روی اون بخش تاثیر میزاره و مشکل پیش میاد، این مورد روی گیتهاب هست و هنوز رفع نشده.

بابت مشکل ویرگول هم شما میتونید تنظیمات نمایش رو در پارسی دیت بردارید تا این مورد رفع بشه.

و در نهایت، پارسی دیت هنوز تا ارائه نسخه جدید کمی کار داره، و چون باگ اساسی برای سایتهای زیادی که نصب دارن پیش نیومده کمی باید برای ارائه این نسخه جدید صبر کنید.

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، chetorir گفته است :

سلام وقتتون بخیر؛ خیلی ممنونم از راهنماییتون فقط یک سوال این کدهارو باید دقیقا کجا استفاده کنم؟ آیا باید همشون رو اضافه کنم یا فقط یکیشون کفایت میکنه؟

سوالتون رو اشتباه متوجه شده بودم، مواردی که خدمتتون عرض کردم برای استفاده در داخل حلقه هست، و گویا شما مشکلتون در قسمت مدیریت هست که جناب گرانسایه توضیح دادن براتون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...