رفتن به مطلب

مشکل در انتقال تصاویر در هنگام تغییر هاست

raoof.sh

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت تمامی دوستان

من اکثر تاپیک ها رو خوندم مورد من نبود

سوالی که داشتم این هست که من هاست و دامین سایتم رو عوض کردم،برای انتقال نوشته ها اومدم توی وردپرس سایت اولم برون ریزی گرفتم و بردم توی وردپرس سایت دوم درون ریزی کردم،عکس های داخل متن بدون مشکل اومدن،البته من توی سایت اولم تمامی عکس ها رو توی هاست دانلودم آپلود کرده بودم،الان فقط تصویر های شاخص نمیان...

چیکار باید کنم؟

و مورد بعدی اینکه اصلاکودوم روش برای عکس های داخل نوشته هست،توی خود هاست سایت از این به بعد آپلود کنم یا مثل قبل توی هاست دانلود بریزم؟

ممنون اگه راهنماییم کنید

لینک به ارسال
در 47 دقیقه قبل، raoof.sh گفته است :

با سلام خدمت تمامی دوستان

من اکثر تاپیک ها رو خوندم مورد من نبود

سوالی که داشتم این هست که من هاست و دامین سایتم رو عوض کردم،برای انتقال نوشته ها اومدم توی وردپرس سایت اولم برون ریزی گرفتم و بردم توی وردپرس سایت دوم درون ریزی کردم،عکس های داخل متن بدون مشکل اومدن،البته من توی سایت اولم تمامی عکس ها رو توی هاست دانلودم آپلود کرده بودم،الان فقط تصویر های شاخص نمیان...

چیکار باید کنم؟

و مورد بعدی اینکه اصلاکودوم روش برای عکس های داخل نوشته هست،توی خود هاست سایت از این به بعد آپلود کنم یا مثل قبل توی هاست دانلود بریزم؟

ممنون اگه راهنماییم کنید

سلام. قطعا هاست اصلی گزینه بهتری هست. هر ریکوئستی که خارج از سرور فعلی باشه نیاز به پاسخگویی سرور مقصد هست که زمانبره مگه اینکه اون سرور هم ترافیک و هم سخت افزار مناسبی داشته باشه و یا سیستم توزیع شده باشه. در مورد مشکل تصاویر شاخص هم باید بررسی کنید داخل دیتابیس که تصاویر فیلدشون درج شده یا خیر و آدرسها نیاز به تغییری دارن یا خیر. اگه آدرس وبسایتتون رو به اشتراک بذارید بهتر میشه کمک کرد.

لینک به ارسال

تشکر از پاسختون

سوال دیگه ای که داشتم این هست که اگه من تصاویر رو روی هاست اصلی آپلود کنم و بعدها نیاز شد سایت رو به صورت فول بک آپ ببرم روی یه هاست دیگه عکس نوشته ها با مشکل روبرو نمی شن؟

MrPower.ir

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، raoof.sh گفته است :

تشکر از پاسختون

سوال دیگه ای که داشتم این هست که اگه من تصاویر رو روی هاست اصلی آپلود کنم و بعدها نیاز شد سایت رو به صورت فول بک آپ ببرم روی یه هاست دیگه عکس نوشته ها با مشکل روبرو نمی شن؟

MrPower.ir

خواهش میکنم. خیر مشکلی پیش نمیاد و این همون کاری هست که همه انجام میدن.

وبسایتتون هم باز نمیشه، کلا وردپرس روش نصب نیست.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...