رفتن به مطلب

ویرایشگر متن مناسب برای کدنویسی

asadiy4n

بهترین ویرایشگر متن برای کدنویسی  

6 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. از کدام ویرایشگر برای کدنویسی استفاده می کنید ؟

• notepad++
    • Sublime Text
      0
    • UltraEdit
      0
    • BBEdit
      0
    • Atom
      0
    • Visual Studio Code
    • Brackets
      0
    • TextMate
      0
    • Vim
      0
    • Komodo Edit
      0
    • Emeditor
      0

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت همگی اساتید و کاربران گرامی.

بنده چند سالی هست که فقط با notepad++ کار میکنم محیط جالبی از نظر خودم داره سبکه و و و

امروز این سوال برام پیش اومد که سایرین از چه ویرایشگری استفاده میکنن

خواهشم از دوستان اینه که در نظر سنجی شرکت کنن و بگن که از چه ویرایشگری استفاده می کنن و علتش ( مزایا و معایب ) چی هست.

امیدوارم این تایپیک برای بسیاری از افراد که در انتخاب ویرایشگر برای کدنویسی مشکل دارند کمک کنه

سپاس از همگی

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، asadiy4n گفته است :

بنده چند سالی هست که فقط با notepad++ کار میکنم محیط جالبی از نظر خودم داره سبکه و و و

خواهشم از دوستان اینه که در نظر سنجی شرکت کنن و بگن که از چه ویرایشگری استفاده می کنن و علتش ( مزایا و معایب ) چی هست.

امیدوارم این تایپیک برای بسیاری از افراد که در انتخاب ویرایشگر برای کدنویسی مشکل دارند کمک کنه

سپاس از همگی

سلام. ارادت. من خودم هم بیشتر از npp استفاده میکنم ولی برای طراحی قالب چون Sublime Text کار باهاش برای scss و... نیازه از اون استفاده میکنم. vscode هم واقعا عالیه و اکستنشنهایی که داره واقعا کار ره بندازه.

برای خوندن فایلهای سنگین مثل لاگهای قدیمی و یا اکسپورتهای دیتابیس های سنگین از emEditor استفاده میکنم.

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، asadiy4n گفته است :

سپاس از همگی

من خیلی کدنویسی انجام نمیدم، اما قبلا بیشتر با Notepad++ کار می‌کردم، بعدش اومدم سراغ Sublime (البته تا اونموقع با متون فارسی مشکل داشت) فعلا هم حدودا ۲ سالی هست که فقط VSCode رو سیستمم دارم و همه‌ی کارام رو با همون انجام میدم.

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، Morteza گفته است :

منم اضافه کنم که جای Emeditor خالی هست :)

در 5 ساعت قبل، yazdaniwp گفته است :

مثل لاگهای قدیمی و یا اکسپورتهای دیتابیس های سنگین از emEditor استفاده میکنم.

سپاس اضافه کردم، هرچی به ذهنم رسید و زدم از قلم افتاده بود

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...