رفتن به مطلب

نمایش دسکتاپی سایت در موبایل

پست های پیشنهاد شده

در 2 ساعت قبل، perech78 گفته است :

سلام خدمت دوستان

خواستم بپرسم پلاگین یا روشی هست که  قالب های رسپانسیو در حالت موبایل ، پیشفرض به صورت دسکتاپ نمایش داده شود؟

سلام، به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدید دوست عزیز

نمی‌دونم چرا می‌خواین اینکار رو بکنید، چون شدیدا به تجربه‌ی کاربری و در نتیجه سئوی سایتتون آسیب میزنه، من توصیه می‌کنم اگر دلیل محکم و منطقی برای اینکار ندارید اصلا انجامش ندید.

اما اگر به هر دلیلی می‌خواین ریسپانسیو رو غیرفعال کنید، من پلاگینی براش نمیشناسم، اما خودتون می‌تونید دستی اینکار رو بکنید، اول باید خط کدی که شبیه خط زیر هست رو از فایل header.php سایتتون حذف کنید:

<meta name="viewport" content="width=device-width, initial-scale=1.0" />

در مرحله‌ی بعد هم مجموعه دستوراتی که داخل فایل یا فایل‌های استایل css سایتتون هست رو حذف کنید، این کدها هم شبیه کدهای زیر هستند:

@media only screen and (max-width: 600px) {
}

این کدها ممکنه داخل فایلی به نام mobile.css یا responsive.css هم قرار گرفته باشن، البته بعضی از قالب‌ها هم خودشون توی تنظیمات امکانی برای غیرفعال کردن ریسپانسیو دارند.

مجددا تاکید می‌کنم که غیرفعال کردن حالت ریسپانسیو کار درستی نیست و می‌تونه به سایتتون آسیب بزنه!

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۹/۶/۲۹ در 19:14، فرشاد گوهری گفته است :

سلام، به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدید دوست عزیز

نمی‌دونم چرا می‌خواین اینکار رو بکنید، چون شدیدا به تجربه‌ی کاربری و در نتیجه سئوی سایتتون آسیب میزنه، من توصیه می‌کنم اگر دلیل محکم و منطقی برای اینکار ندارید اصلا انجامش ندید.

اما اگر به هر دلیلی می‌خواین ریسپانسیو رو غیرفعال کنید، من پلاگینی براش نمیشناسم، اما خودتون می‌تونید دستی اینکار رو بکنید، اول باید خط کدی که شبیه خط زیر هست رو از فایل header.php سایتتون حذف کنید:

<meta name="viewport" content="width=device-width, initial-scale=1.0" />

در مرحله‌ی بعد هم مجموعه دستوراتی که داخل فایل یا فایل‌های استایل css سایتتون هست رو حذف کنید، این کدها هم شبیه کدهای زیر هستند:

@media only screen and (max-width: 600px) {
}

این کدها ممکنه داخل فایلی به نام mobile.css یا responsive.css هم قرار گرفته باشن، البته بعضی از قالب‌ها هم خودشون توی تنظیمات امکانی برای غیرفعال کردن ریسپانسیو دارند.

مجددا تاکید می‌کنم که غیرفعال کردن حالت ریسپانسیو کار درستی نیست و می‌تونه به سایتتون آسیب بزنه!

اخه سایت به صورت طراحی شده که در حالت دسکتاپ نمای بهتری داره نسبت به حالت رسپانسیو

ممنون میشم تست بفرمایید و نظرتون رو بگین

****.com

لینک به ارسال
در 14 ساعت قبل، perech78 گفته است :

اخه سایت به صورت طراحی شده که در حالت دسکتاپ نمای بهتری داره نسبت به حالت رسپانسیو

ممنون میشم تست بفرمایید و نظرتون رو بگین

***.com

مهم اینه که کاربرتون لازم نیست زوم کنه و می‌تونه راحت با سایتتون کار کنه در موبایل، اما اگر بیاین و حالت ریسپانسیو رو غیرفعال کنید فقط باعث اذیت شدن کاربر و در نتیجه افت سایتتون میشه، ‌به نظر من ورژن ریسپانسیو قالبتون هم خوبه و اتفاقا کار کردن باهاش راحته، بذارید حالت ریسپانسیو باقی بمونه.

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، فرشاد گوهری گفته است :

مهم اینه که کاربرتون لازم نیست زوم کنه و می‌تونه راحت با سایتتون کار کنه در موبایل، اما اگر بیاین و حالت ریسپانسیو رو غیرفعال کنید فقط باعث اذیت شدن کاربر و در نتیجه افت سایتتون میشه، ‌به نظر من ورژن ریسپانسیو قالبتون هم خوبه و اتفاقا کار کردن باهاش راحته، بذارید حالت ریسپانسیو باقی بمونه.

متشکرم مرسی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...