رفتن به مطلب

رفع خطای این سایت نمی‌تواند اتصالی ایمن ارائه دهد

armin1387

پست های پیشنهاد شده

سلام من  جهت فعال سازی ssl آدرس سایتم رو از پنل تنظیمات وردپرس عوض کردم ولی ssl فعال نشده بود حالا وقتی می خوام دوباره به حالت قبل برگردونمش همش خطای این سایت نمی‌تواند اتصالی ایمن ارائه دهد رو می ده اصلا وارد سایتم نمیشه از دیتابیسم آدرسو به حالت قبل برگردوندم ولی هنوز خطا میده

آدرس سایت : area.0site.ir

لینک به ارسال
در 9 دقیقه قبل، armin1387 گفته است :

سلام من  جهت فعال سازی ssl آدرس سایتم رو از پنل تنظیمات وردپرس عوض کردم ولی ssl فعال نشده بود حالا وقتی می خوام دوباره به حالت قبل برگردونمش همش خطای این سایت نمی‌تواند اتصالی ایمن ارائه دهد رو می ده اصلا وارد سایتم نمیشه از دیتابیسم آدرسو به حالت قبل برگردوندم ولی هنوز خطا میده

آدرس سایت : area.0site.ir

سلام. باید اول گواهی ssl رو خریداری و نصب کنید و بعد تغییرات رو اعمال کنید. الان باید فایل htaccess رو بررسی کنید. داخل مسیر public_html/.htaccess فایل رو باز کنید و کد زیر رو داخلش قرار بدید:

# BEGIN WordPress

RewriteEngine On
RewriteBase /
RewriteRule ^index\.php$ - [L]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteRule . /index.php [L]

# END WordPress

در مرحله بعد اگه افزونه کش دارید، وارد مسیر public_html/wp-content/plugins بشید و اسم پوشه افزونه رو تغییر بدید و تست کنید.

لینک به ارسال
در 22 ساعت قبل، yazdaniwp گفته است :

سلام. باید اول گواهی ssl رو خریداری و نصب کنید و بعد تغییرات رو اعمال کنید. الان باید فایل htaccess رو بررسی کنید. داخل مسیر public_html/.htaccess فایل رو باز کنید و کد زیر رو داخلش قرار بدید:

# BEGIN WordPress

RewriteEngine On
RewriteBase /
RewriteRule ^index\.php$ - [L]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteRule . /index.php [L]

# END WordPress

در مرحله بعد اگه افزونه کش دارید، وارد مسیر public_html/wp-content/plugins بشید و اسم پوشه افزونه رو تغییر بدید و تست کنید.

خیلی ممنون من هاستم ssl پشتیبانی نمی کنه روشی نیست که آدرس سایتو درست کنم؟؟؟ 

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، armin1387 گفته است :

خیلی ممنون من هاستم ssl پشتیبانی نمی کنه روشی نیست که آدرس سایتو درست کنم؟؟؟ 

جمله اول رو فاکتور بگیرید و از اونجایی که گفتم فایل htaccess رو بررسی کنید، کار رو پیش ببرید.

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، armin1387 گفته است :

خیلی ممنون سایتم درست شد ولی پیشخوان وردپرس هنوز همون خطا رو میده:)

خواهش میکنم. کش مرورگرتون رو خالی کنید و تست کنید.

لینک به ارسال

خیلی ممنون من کد 

define(‘FORCE_SSL_ADMIN’, true);

رو از فایل wp-config.php پاک کردم درست شد بازم ممنون;)

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

سلام وقت بخیر منم دقیقا همین مشکل دوستمون را دارم و یه مشکل دیگه اینکه وقتی می خوام وارد صفحه ادمین وردپرسم بشم خودبه‌خود ریدایرکت میکنه رو https 
در ضمن تمام کارهای گفته شده بالا رو هم انجام دادم ولی باز موقع ورود میزنه این سایت نمی تواند اتصالی ایمن ارائه دهد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...